HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Eylül , 2011, 22:34:10
nilcim senin de göbisin kücükde olsa cikmistir bide seninkini görelim  :laughing7:

evet cnm doktorda dedi senin iç karnın dar karnın çıkmış dedi ama foto yükleyemiyorum ya.bilg.de bluetooth yok usb kablosuyla deniyorum bir beceremedim

__nil__

__nil__

:nazar: :nazar: :nazar:

biri 12 diğeri 13 haftalık halimiz

__nil__

gülüm sen merak ediyordun bunu da senin için paylaşıyorum. :nazar: :nazar:
kuzucummm elini emiyor

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ay ne güzel sonunda gördüm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: masallah size ya bebisinde cok seker parmani emiyo yerim onu  :nazar: :love7: sende bendensin ozaman bakalim daha simdiden böyleysek doguma kadar nolcaz  :laughing7: :-ooo
:nazar: :nazar:

__nil__

sağol cnm evet sanırım baya büyücek karnımız.valla öyle korku doluyum ki önceden kafama taktığım kilo vs. herşey boşmuş şuan tek isteğim meleğimin sağlıklı olması.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 21 Eylül , 2011, 22:57:51
sağol cnm evet sanırım baya büyücek karnımız.valla öyle korku doluyum ki önceden kafama taktığım kilo vs. herşey boşmuş şuan tek isteğim meleğimin sağlıklı olması.
insallah cnm iyi olcaklar bende ne kilo ne cinsiyet nede hic bisi beni meraklandirmiyo bebegimin sagligi olsun yeter bana  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Eylül , 2011, 23:14:19
Alıntı yapılan: __nil__ - 21 Eylül , 2011, 22:57:51
insallah cnm iyi olcaklar bende ne kilo ne cinsiyet nede hic bisi beni meraklandirmiyo bebegimin sagligi olsun yeter bana  :amin:

öyle cidden cnm herşeyin başı sağlıkk

Shadowqueen

Nil maşallah canım meleğin başlamış parmak emmeye, sağlıkla gelecek dünyamıza ve annesini bol bol emecek hatta geceleri uyutmayacak  :k06: :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 22 Eylül , 2011, 01:09:04
Nil maşallah canım meleğin başlamış parmak emmeye, sağlıkla gelecek dünyamıza ve annesini bol bol emecek hatta geceleri uyutmayacak  :k06: :k06:

sağol canım benim inşallah ben çok isterim emzirmeyi.allah nasip ederse inşş

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

MAŞALLAH NİL VE GÜLÜM BEBEĞİNİZ KENDİNİ ÇOK GÜZEL BELLİ EDİYOR

seda87

işte kızlaaar bu benim 20 haftalık paşam  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Eylül , 2011, 21:35:06

bebegimlen 17.haftamiz  :love9: :nazar: :love9:
oyy küçüçük ama çok tatlı.sanırım sendende oğlan geliyor canım....benim göbisde öyleydi.hala önden gidiyor.yayılmadı

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

büşracım masallah pasamıza.senin bebek iri olacak sanırım.bana yaklasmıssın...oyy teyzesi sevsin onu

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ