HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Zaman çabuk geçiyo canım, az kalmış seninde. Hayırlısıyla al inş. sende meleğini kucağına  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2011, 16:55:14

BİRDE BU VAR  :k06:

canannnn masallah canım sanaa.ayy senin göbis benim göbisi döveeer.seninki daha büyük valla.masallah kızımızaaa. :love9: :nazar: :nazar: :nazar: ayy ne tatlı olmus.futbol topu gibi :ehi: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

laracroftt

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2011, 16:56:07
ÜZERİNE TIKLAYINCA BÜYÜYOR FOTOLAR BİRAZDA SİZ TIKLAYIN BÜYÜTÜN GÖBÜŞÜMÜ  :toothy10: :toothy10:

Kııızzz bu gobek ne boyleeee aaa top gıbı valla maasallah maasallah nazar degmesın  :nazar:  1 hafta var aramızda senın gobısın onda bırı yok bende  :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2011, 16:55:14

BİRDE BU VAR  :k06:

maşallah canancım, ne güzel ne tatl ıgöbüş öyleee  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ben senden öndeyim ama senin göbeğin yarısı yok ben de  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

DEMETİM SENİN GÖBEK SONRADN FIRLAYACAK BAK DEMEDİ DEMİ.6.AYDA ÇIKACAK.AY BİDE ÇIKMIYORMUS. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

AMA KIZLAR ÇOK YAKINDAN ÇEKİLİNCE ÇOOK BÜYÜK ÇIKIYOR.BAK BENİM BAZI FOTOLARIMDA KOCAMAN.AMA NORMALİ PROFİLİMDEKİ GİBİ.MESELA ÖNCEKİ SAYFALARDAKİ SİYAH OLAN RESMİM DAHA BÜYÜK.KIYAFETLERDEN KAYNAKLANIYOR.DEMET SENDE YAKINDAN ÇEK HANİ KOYACAKTIN.BAK SENİNKİDE KOCAMAN ÇIKAR

oslemturgay

maşallah bebişine kocaman yapmıs annesinin göbegini sağlıkla gelir inşallah  :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 18:46:12
DEMETİM SENİN GÖBEK SONRADN FIRLAYACAK BAK DEMEDİ DEMİ.6.AYDA ÇIKACAK.AY BİDE ÇIKMIYORMUS. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hehehe  :ehi: :ehi: :ehi:
5.aydayım ama dedim ya sizinkilerin yarısı değil valla  :dontknow: eşim de öyle diyor, bir pırtlıcak bir sabah kalktığında bayılacaksın şaşkınlıktan diyor  :ehi: :ehi: :ehi:

tamam canım dur çekeyim de koyayım  ;)

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ağustos , 2011, 18:51:44
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 18:46:12

hehehe  :ehi: :ehi: :ehi:
5.aydayım ama dedim ya sizinkilerin yarısı değil valla  :dontknow: eşim de öyle diyor, bir pırtlıcak bir sabah kalktığında bayılacaksın şaşkınlıktan diyor  :ehi: :ehi: :ehi:

tamam canım dur çekeyim de koyayım  ;)
AMA ÇOK YAKINDAN ÇEK AYNA KARSINIA GEÇ TELEFONUNA BAKARAK GÖR Kİ GÜZEL ÇEKESİN  :icon_thumright:

<<<betty>>>

nasıl sümeyracım birden pırtlıcak gibi mi  :ehi: :ehi: :ehi:

xxcansuxx

kızlar tşk ederiz beğendiniz demek göbüşümü...
gerçekten çekilen yakınlık çok etkiliyor benimde profilimdeki gibi... koyduğum ilk fotodaki giysimde çok ince yakındanda çekince bir top ortaya çıktı  :toothy10: :toothy10:
betty senin göbüş sonradan çıkacak demek hani hiç yok  :k06:
anneme diyorum sen göbeğimi sorsana kocamn oldu diye gülüyor iç karnın darmış o zaman diye  :k06:

__nil__

canancım göbüşün ne tatlı maşallah size yaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bettycim kendimden utandım şuan.benim normal halimde bile senden daha çok göbek var :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ufaklık senin formunu korumana yardım ediyor ne güzel.annesi zorlanmıcak sonra kilolarla :flowers: :flowers:
maşallah sizede

KasrıCinan

DEMETİM SENİN GÖBİŞ YOK HİÇ YAFF :ehi: :ehi: SENİN İÇ KARNIN BAYA GENİS ANLASILAN

<<<betty>>>

maşallah canım sana  :nazar: :nazar: :nazar:  Allah nazaflardan saklasın  :amin:
profilindeki fotoda çok hoş  :opucuk: evet orda daha küçük duruyor göbiş ama yine de belli oyüzden çookkk güzell maşallah  :nazar:

anneninde dediği gibi sanırım benim iç karnım geniş, dr.um da en son kontrolde öyle demişti, cilt yapın ince, iç karnında geniş demişti... büyümeyecek galiba benim göbüş ya da eşim dediği gibi bir sabah kalktığımda pırtlamış olucakk  :ehi: :ehi: :toothy10:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ağustos , 2011, 19:05:40

nasıl sümeyracım birden pırtlıcak gibi mi  :ehi: :ehi: :ehi:

YOK YAAA GÖBEK YOKKİ HİÇ NESİ PIRTLASIN FIRLASINN :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: MASALLAH NE GÜZEL