27 Nisan , 2024, 21:21:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 26 Haziran , 2011, 13:48:46
saolun kızlrrrrrr maşallah banaaaa :k06: :nazar:

KIZIM OLACAK İNŞALLAHHHHHHHHHHHHH :hieyt:
oy masallahh canim, insallah yakindada kucaginda goruruz  :nazar: :nazar: :nazar:

Shadowqueen

Aynur iki meleğinde çok güzel maşallah size  :nazar: :nazar: Kız ben bu Azrayı mıncıklar ısırırım o ne bakış öyleeeeee  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

maşalllah canımmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ne güzel göbiş oyle allahım benim ne zaman  çıkıcak bu kadar  :honk: :y25:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

*•.¸♥gonca♥¸.•*

SAOLUN kızlarrrrrrrrrrr sizin güzelliğinizzzzz teşekkür ettik kızımlaaa oda tekmeledii ynii öpüo sizii :k06: :k06:

buaradaa kızın çok tatlıııı  :nazar: :nazar: göbüşündeee :k06: :nazar:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Balböceği

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Haziran , 2011, 13:49:58
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Haziran , 2011, 13:48:34
Masallah gonca'cim sanirim oglusun olacakkk  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Tatlım yaaaa göbeğin şekli ile cinsiyet pek bağdaşmıyor, benimde karnım gonca gibi sivri ve benimde kızım olacak  :muzz: :muzz:
oglanda sivri olur derler kizda yaygin olurmusss  :k06:

benimki sivriydi heppp  :ehi: :ehi: :ehi: arkadan bakan hamile oldugumu anlamiyorlardi  :ehi:

tulayysl

goncaaaaaaaaaaaaaaaaa. özlemiştim güzelliğini masallah gobuse masallah kızına eee masallah sanaaaaaaaaaaaaaaaa

*•.¸♥gonca♥¸.•*

bnmde arkdan hıc belli olmuyoo önde kocamn bi yyuvarlakk :k06: bnmmkii biraz fazla buyuk sanırım :ehi:

Balböceği

aynur nettin kiz resmi  :ehi: bi mesaj yaziyordum bi anda gordum daha bakamadim  :ehi:

ama masallah cok guzel cikmissinizzz  :nazar: :nazar: :nazar: yerim azra'min yanaklarini op kiz yerime  :k06:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: tulayysl - 26 Haziran , 2011, 13:53:14
goncaaaaaaaaaaaaaaaaa. özlemiştim güzelliğini masallah gobuse masallah kızına eee masallah sanaaaaaaaaaaaaaaaa
:ehi: özlemleri gidereyim dedimm şekerimm.... :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Haziran , 2011, 13:51:10
Aynur iki meleğinde çok güzel maşallah size  :nazar: :nazar: Kız ben bu Azrayı mıncıklar ısırırım o ne bakış öyleeeeee  :opucuk:
tskler gizemcim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: azcik kiskanclik olsada sariliyor gobusume  :love9:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kimseyle paylaşmıck gibi bakmış zaten :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 26 Haziran , 2011, 13:51:59
SAOLUN kızlarrrrrrrrrrr sizin güzelliğinizzzzz teşekkür ettik kızımlaaa oda tekmeledii ynii öpüo sizii :k06: :k06:

buaradaa kızın çok tatlıııı  :nazar: :nazar: göbüşündeee :k06: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Haziran , 2011, 13:53:56
aynur nettin kiz resmi  :ehi: bi mesaj yaziyordum bi anda gordum daha bakamadim  :ehi:

ama masallah cok guzel cikmissinizzz  :nazar: :nazar: :nazar: yerim azra'min yanaklarini op kiz yerime  :k06:

bianda yolluyaverdim dunurum gelinin saci basi daginik yine  :ehi: :ehi: :ehi: sagol cnm  :-* :-*

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

26 Haziran , 2011, 13:57:38 #1948 Son düzenlenme: 26 Haziran , 2011, 14:01:42 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
aynur ınamıyorum azrayı tanıyamadım masallah ne kadar buyumuş degısmış ınan kardesın sanmıştım  :ehi: sanad masallah yusuf paşa buyumuş bende ne zamn boyle olacam sabırsızlıkla beklıyrum  :k06:

ORNA

aynurcuj çok güzel çıkmışsın meleklerinle beraber  :nazar: :nazar: maşşallah size nazar değmesinnn