HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Rabis - 17 Ağustos , 2010, 18:40:44
kızlar yardımınıze ıhtıyacım var ben hala bebeyımın hareketlerını hıss temıyorum bu normalmı?ultrasonda bayya hareketlı bebek ama hıc kıpırdamasını hıss etmedım daha

Normaldir Rabis'cim panik yapmana gerek yok, bazi anne adaylari ilk bebeklerini gec hissedebilirlermis, 22. haftadan itibaren hissedenlerde olabiliyormus..
kisiden kisiye degisen bir durum bu yine, korkmana gerek yok canim bebegin saglikliysa sorun yok demektir.. biraz daha bekle bakalim
Nasidla tekmelerini aticak sana bebisin  :D

Lă_Tăhzen!

kızlar yardımınıze ıhtıyacım var ben hala bebeyımın hareketlerını hıss temıyorum bu normalmı?ultrasonda bayya hareketlı bebek ama hıc kıpırdamasını hıss etmedım daha

canım bende 5.aydan sonra hıssetmeye baslamışdım ultrasonda cok hareketlı gorunuyodu ama hıc hıssetmıyodum aslında o hareket edıyor fakat sen hıssetmıyosun ilerleyen zamanlarda yer daraldıkca hareketleri belirgin hale gelır ve sıklaşır

Balböceği

21. 22. haftalarda hissedenler var bende cok acele etmistim 16. haftada bi gece sabaha karsi oynayisini farkettim  :k06:

Rabis

Hepınızxe tesekkurler cevaplarınız ıcın!ıyıkı burası var....
:)

мiŁenα.

Rabişcim;

bebeğinin haraketlerini 24.haftaya kadar hissetmemen normal.. ::)

bazıları 12. haftada hisseder bazıları geç.. :)

ulturasyonda haraketliymiş maşallah :nazar:

inşallah yakın zamanda hissedersin  :amin:

muhteşem birşey rabbim çok büyük :amin:

:love9: :love7: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok güzelsin çiğdemim maşallah göbüşüne

❤ հმzεlἶო ❤

cok tesekkurler gultanesi. seninde gobisin cikinca resimlerini bekleriz :)
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

<<AyBüKe>>

Maşallah canım bebişine, çok yakışmış hamilelik  :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Aysenur&Minik-Prensi - 24 Ağustos , 2010, 11:39:46
Günaydinnn kizlar  :love9: 22+2 olduk bugün oglusumla... :binkybaby: :love7:

Uploaded with ImageShack.us

hadi bakalım annesi büyümeye devam masallah size 41 kere  :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

yasmin35

maşallah hamişler allah nazarlardan saklasın sizi
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

CeRoXiMo

DAVUL OLDUM DAVUL BU KIZIN ÇIKACAĞI YOK  :ehi:

cunfer_u

maşallah... pek güzel olmuşsun öyleee... bize de DAVUL olmayı nasip etsin allhım :) şurda ne kalmış çıkmasına.. az daha sabretcen..

esra26

MAŞALLAH CANIM YAAA  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KOCAMAN OLMUŞ GÖBİŞ çok yakışmış ama çok tatlı çıkmışsın bebişe sen  :k06:  sizi böle görünce yakındaki hallerimi hayal ediyorum siz kurtulduğunuzda allahın izniyle biz davul olacağız  :ehi: :ehi: :ehi:

yasmin35

maşallah aynı benim gibi olmuşsun bende öleydim tank olmuştum artık dayanamıyodum çıksın diye dua ediyodum yakışmış ama cunfer sende hamilemisin kaç haftalık ne güzel ben hamile kalmak için ugraştıgını hatırlıyodum allah sağlıkla kucagınızda gösterir işallah
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM