HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Pınar86

inşallah hamilesindir canım, biz ismini Ömür düşünüyoruz :) canım biz konuşuyoruz ama sonra uyarı gelmesin konuyu kirlettik  :D
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

AŞKIMCIM SCS

nasıl yani konuyu kirlettik derken anlamadım canım aaaa benim kız kardesımın adıda ömür cok güzel isim allah ömrünü saglıklı sıhatlı uzun etsin :D

AŞKIMCIM SCS

bu siteye sadece hamile olanlarmı giriyo ki ozaman ben çıkayım mı ki :icon_pale: :icon_pale:

AŞKIMCIM SCS

Pınar86

ya hayır canım benim konu hamilelik resimlerimiz konusu ya bir sohpet ediyoruz ondan dedim, hiç olurmu öyle şey sadece hamileler girecek diye bir kural yok alınma lütfen bende üzülmüyim şimdi :)

AŞKIMCIM SCS

anladım canım yo sakın sen üzülme bebişte üzülür yoksa tamam neyse ozaman gene sonra görüşürüz ben kacıyım o zaman anne olmak istiyoruma kacayım  :crybaby2: :crybaby2:

AŞKIMCIM SCS

hamilelik resimlerle ilgili konusmuyoruzya evet haklısın uyarı gelebilir ??? ???

Pınar86

tamam canım fazla üzülüp stres yapma inşallah hayırlı haberlerini alırız. bende çıkıyorum kendine iyi bak  :wave:

AŞKIMCIM SCS

{safişim}

{safişim}

kızlar sizlerinde resimlerinizi bekliyorum hatıra kalır hem uzun zamandır göbüşleri göremedik

βαlκιz

safişim maşallah canım ne tatlı görüküyo göbiş  :k06: :nazar: :nazar: :nazar:
yüzünü göremedik ama olsun  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

{safişim}

sağol balkızım  :flowers: vücudumu en güzel yeri göbüşüm zaten  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

çok zarif gözükyorsun...çok hoş duruyor... :nazar:

öle kaba durmuyor göbüş :nazar:

:love9: :love7: :love9:

{safişim}

canım ayşecim sağol  :k06: :k06: :k06: :k06: inş doğurup karnımın indiğiğinide görürüm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: