HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

sibelcım çok yakışmış hamılelık daha da guzelleşmişsın canım  :nazar: :nazar:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

cok saol canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ben ilk zamanlar cok cirkinlestim gibime geliyodum gözüme şimdi şimdi düzeliyorum sanırım  :ehi:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 05 Nisan , 2010, 00:12:29
cok saol canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ben ilk zamanlar cok cirkinlestim gibime geliyodum gözüme şimdi şimdi düzeliyorum sanırım  :ehi:
:k06: :k06: :k06:
ılk aylarda olur canım normal ama şimdı çok ıyı gordum senı   :nazar: :nazar: tabı ılk halını gormedım

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

yasmin35

sibelcim maşallah oğlun ve sen nekadar güzel çıkmışsınız
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ZyNp

gülfercım profıldekı sensın sanırım senle ben aynıyız ama senın gobek baya cıkmıs benım onun yarısı kadar anca var :( :(

gülfer

Alıntı yapılan: ZyNp - 05 Nisan , 2010, 14:44:03
gülfercım profıldekı sensın sanırım senle ben aynıyız ama senın gobek baya cıkmıs benım onun yarısı kadar anca var :( :(

canım ya üzülme ben zaten normalde kiloluydum bide az göbek çıkınca zaten kendi göbeğimde vardı şimdi kocaman oldum

canım sen zayıfsın bende zayıf olsaydım benimde göbişimde küçük olurdu

°o.O євяυ O.o°

zeynepcimm sende resim koy yaa merak ettm ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ZyNp

suan iş yerındeyım akşam kocama dıyımde ceksın yandan bıtane beni :) koyayım buraya canım

gülfer

zeynepcim bide iç karnı geniş diyolar belki seninde öyledir

geçen gün devlet hastanesine gittim orda okadar çok hamile gördümki

birinin 4 buçuk aylık birinin 7aylıktı ve hiç karınları yoktu

herkes bana ne kadar büyük karnın dediler va karnımsanki biraz küçüldü

nazar ettiler  :'(

°o.O євяυ O.o°

ZyNp

banada dıolar hıc gobegın yok nerende saklıon bebgı banada nazar degermiş kocan gobegım olurmuş :D :D

gülfer

Alıntı yapılan: ZyNp - 05 Nisan , 2010, 15:20:44
banada dıolar hıc gobegın yok nerende saklıon bebgı banada nazar degermiş kocan gobegım olurmuş :D :D

:k06: eşimin kuzeni ve arkadaşımın 6aylık olana kadar göbüşleri yoktu bebek nerde diyolardı

ama 7.aya bi girdiler ikiside tombiş oldular  :k06:

ZyNp

ben aslında cok kılo almısım ama nereye aldım bılmıom 51 kilodan 57 cıkmısım :D ama herseyım gayet normal oluyor yani

°o.O євяυ O.o°

oo almışsın bayaa kız gerçekten nereye gtmiş anlamadım :k06: bide kız olduu kesnleşti mi bebişin :D