HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

zeliş maşallah göbişine bebeişine :nazar:

can yine cannnn

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: diyorum zelişcim  :nazar: :nazar: :nazar:

pınarcım sende koysana resim görelim göbişini :hello2: :hello2:
can dediklerim....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

nermincim valla şuan resim çekip ekleyebileceğim bir cihazım yok :D
en kısa zamanda söz ama canım olurmu :opucuk:

can yine cannnn

can dediklerim....

✿sweet_sweet✿

valla 13 haftalik bebegin nesi gobekk olacakk ben gobis goremedim ortada daha buyumesine varr 20.haftadan sonra ancaa.. ozaman insalah resim cekip koyunca arakadi farkii anlarsinn.. Allahh hayirli dogumlar nasip etsin herkesee.. :amin:

börtüm_böceğim

bu da beniim 8. ayımda abimin düğününe giderkenki halim şimdi kilom 2 katı:))
yeryüzünde pişman olunmayacak tekşey varlığın annecim...

börtüm_böceğim

olmuyo yüklemeye kadar geliyorum kopyala yapıştır yapamadım bana biri yardımcı olabilir mi?

мiŁenα.

13 haftalık gebe olan arkadasım ben karın goremedım..kıloda goremedım...masallahın var zayufsın ::)

arkadasım gozat rsım sec host ıt tıkla gelen pencerede forum lınk  olanı kopyala mesaj kutusuna yapıstır :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

börtüm_böceğim

elif35

biliyorum sizin göbeklerinize göre hiç yok desem yeri var ama ben bir an önce büyümesini istediğimden heyecanlanıyorum işte 15 haftalık oldum daha 1 kilo aldım göbeğimde o kadar çok yok hala heralde çok fazla göbeğim olmucak içim geniş galiba bir de hep diyorlar heralde sen bebeğe kilo alcaksın diye şimdiye kadar en azından 2-3 kilo almam lazımmış yemek çok yiyiyorum ama daha 1 kilo aldım gerçi ben normaldede çok kilo alan birisi değilimdir yada aşırı derecede su içiyorum belki o kilo aldırmıyordur bir seferde 3 bardak su içtiğim bile oluyor,ayran,süt çok içiyorum bir de meyve çok yiyiyorum ete hayatta bakamıyorum kasabın önünden geçerken bile içim kalkıyor  :igrenc: ne balık ne et hayatta ağzıma süremiyorum tavuğu yiyiyorum ama şükür en azından ondan alıyorum bişeyler..Allah herkese 9 ay boyunca yardım etsin sonunda da hayırlı doğumlar nasip etsin inşllah  :amin:

мiŁenα.

BENIM BELIMDEDE GAMZE VAR ANAM  HER YERIMDE VAR COK GZUELIM :ehi: :ehi: :ehi:

MASALLAH CANIM BEN 8 BUCUK AYLIK OLDUM KARNIM BANA 8 BUCUK AYLIK KARNI GIBI GELMIYOR DAHA KUCUK ::) ::)

Pınar86

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 12 Şubat , 2010, 19:35:53
BENIM BELIMDEDE GAMZE VAR ANAM  HER YERIMDE VAR COK GZUELIM :ehi: :ehi: :ehi:

MASALLAH CANIM BEN 8 BUCUK AYLIK OLDUM KARNIM BANA 8 BUCUK AYLIK KARNI GIBI GELMIYOR DAHA KUCUK ::) ::)

daha iyi değilmi fazla çatlak olmaz :) varmı çatlakların?
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

мiŁenα.

ben daha catlamadım ..ama cok kasınıyor ve acıyor sankım ıgne batırıyorlar derıme :-ooo :-ooo :-ooo

ıns catlamam ama catlarsamda canım sag :-oooolsun oglusuma deger :love8:

KybeLe

masallah pınarcım cok yakısmıs hamilelik. allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin :amin:
Oğluşuuumm :)

yasmin35

ayşecim benimde karnım acıyo ama daha çatlak yok aynı senin gibi iğneler batıyo gerildigini hissediyorum o yüzden sırt üstü yatamıyomdhada geriliyo gibi oluyo acıyo işallah çatlamaz bebe yağıyla yağlıyom ama olsada çok sorun degil
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM