HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

ponçik

:nazar: Bu kadar sivri bir göbekte kız bebek olabilir mi  :k06:

olvido

olabilir  :) kızımda ben öyle şişmiştim ki erkek bebek bekleyen kuzenimle beni yanyana görenler bu erkek göbeği ise senin ki ikiz kesin demişlerdi

RuHGuZeLi

gonca çok sivri canım bu  :k06: Herkeze sürpriz yapmasın  :k06: Benim teyzemin kızına 9 ay boyunca erkek olucak demişler doğumda kız çıkmıştı. Senin ki de tam tersi olurmuş  :k06:

@Melek Yüzlüm@

gonca erkek gibi gerçekten sivriye öyle diyolarrryaa :nazar: :nazar: :nazar:

begum sizede maşallah seninki de yuvarlak erkek ti galiba :nazar: :nazar: :nazar: demek :nazar:i denilenler yanlış sağlıcakla kavuşun

bu arada ben hasta oldum kendimide hamiş fikrine alıştırdı idim kız emmeyi bırakınca düşünmeye başlarım sanırım ::) ::)

RuHGuZeLi

Geçmiş olsun canım... Evet erkekti de benim ki biraz yuvarlak goncaya göre  :ehi: :k06: Allahtan biz pipisini gördük de oğlumun içim rahat  :ehi: Bacakları açmış ohhhh rahat rahat yatıyordu yer bol ya yatsın şimdilik  :ehi: :ehi:

KasrıCinan

gonca ayy demistinde bu kadar sivri olacağını tahmin etmemistimm..erkek anam bu :) :ehi: :ehi: hakkaten süpriz yamasın size...ama çok tatlı durmuş... :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

begüm senin arkan yok önünde var sadece.normal seninki ayına göre,,kilo almakla alakalı değil.benimki sana yakın yani. :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ponçik

benim ilk hamileliğimde de göbeğim sivriydi, kalça ve basenler alıp başını gidiyor  :k06: bunda da öyle oldu kalçam acayip genişledi, belim ince karnım sivri ama toto kocaman  :ehi:
melekyüzlüm ben bi sürpriz bekliyordum senden ama demek ki daha zamanı değilmiş, hayırlısı olsun
2 hafta sonra detaylı ultrasonda cinsiyetini yine sorarım, ama en son kontrolde %100 kız dedi doktorumuz  :amin: hepimizin hakkında hayırlısı olsun

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah göbislere  :nazar: :nazar: hic göresim yok aslinda biktim simdi bile kurtulamadim daha  :cildir: :cildir: benimki kizimdada oglumdada sivriydi kizima herkes erkek bu diyolardi  :ehi: :ehi:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ponçik

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 12 Kasım , 2013, 14:54:33
masallah göbislere  :nazar: :nazar: hic göresim yok aslinda biktim simdi bile kurtulamadim daha  :cildir: :cildir: benimki kizimdada oglumdada sivriydi kizima herkes erkek bu diyolardi  :ehi: :ehi:

:ehi:  :ehi:

**fatoş**

gonca maşallah cnm göbüşü büyütmüşsün :nazar: :nazar:

ponçik

Alıntı yapılan: **fatoş** - 12 Kasım , 2013, 15:21:22
gonca maşallah cnm göbüşü büyütmüşsün :nazar: :nazar:

:opucuk: teşekkürler büyüyoruz, bugün hiç hissetmedim ama içime kurt düştü yine de iyi şeyler düşünüyorum  :amin:

ponçik

15 Mart , 2014, 07:33:50 #5532 Son düzenlenme: 15 Mart , 2014, 07:37:09 ponçik
Son halimiz kızlar  ;D

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

zen_s

maşallah canım  :nazar: :nazar: :nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Tesekkur ederim canim darısı sizlere insallah  :amin: