HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

ceylan  :opucuk: kız yakından çekince çok iri oluyo bnmkine baksana  :ehi:

evt sende koy ilerde bakıp bakıp anarız bu günleri  :love9:

Aşkk

evet canım dimi hatıra kalır  :opucuk:  :muzz: :muzz:
ben çok şaşırdım senin göbeğe dedim kocaman olmuş  :k06: :k06: :k06:  :nazar: :nazar:

ayy

ceyyyyyy nasıl görmedin laaa burayıııı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: hade karnını doyuda göbüşünü sevelim :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

orna canım bende hep öyle bakıyorum girip göbüşlere heinize maşallah rabbim meleklerinizin fotolarını koymayıda nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: ve inşallah bizde göbüşleri buraya koyarız :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

valla görmedim laaa  :BangHead: şimdi de  tesadüf gördüm  :dontknow:
ayşem güzel dileklerin için sağol canım  :amin: :amin:
inş sizleri de böyle paylaşımlar yaparken görürüz  :amin: :amin: inan çok istiyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♣ ђคtเςє ♣

tükana koyduk burayada koyalım bebişimle beraber öpüyoruz sizi teyzeleriii  :k06:  :k06:
18. haftamız  :love9:

Aşkk

hatçem bayıldım  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
bende sizi öpüyorum kocaman  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
yaaa hatçem aramız da 1 ay var bende bu kadar şişcemmi çok merak ediyorum  :k06: :k06: :k06: :k06:

♣ ђคtเςє ♣

çıkar ceyloşum sen şuan 3 ay 1 haftalıksın bnmde yoktu o zamanlar ama 4. ay dolunca bi anca çıkmaya başladı 4buçuk aylık olduk şimdi normal o kadr olması seninde öyle olucak sevcez göbişiniii  :k06:

Aşkk

ayyy inş hatçem ya inş  :amin: :amin:
çıksın artık zaten bişim yok göbek çıksın da herkes inansın artık hamile olduğuma  :y25: :y25: :y25:
üzülüyorum  :y25: :y25:

♣ ђคtเςє ♣

oyy kıyamammm  :k06:
bak şimdi senin bebiş 7 cm civarında ama 4. ay oduğunda 15 cm olucak şu ankinin 2 katı tabi sıvısı,kesesi bilmem nede var çıkıcak göbiş  :nazar:

Aşkk

o zaman tabi böle şişmesi normal onlar büyüsün bizde büyüyelim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
hayal gibi inş görürüz o günleri  :amin: :amin:
biliyomusun teyzesi yarın dr a gidicez  :occasion14:

♣ ђคtเςє ♣

ikili test mi yaptırcaksın kontrolde vardır hayırlı haberlerle gel  :amin:  oyy kuzuyuda görceksin ve inanamıcaksın gelişimine herşeyini ayırt ediceksin  :nazar:

Aşkk

evet hatçem ikisi de inş güzel haberlerle geliriz  :amin: :amin:
çok heycanlıyız ne zamandır bugünü bekliyoruz  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ay evet ilk defa ayrıntılı görcez kimbilir ne kadar büyüdü   :muzz:  :nazar: :nazar:

Balböceği

6. Aya kadar normal ellilerimi giydim ben  :ehi:

Ceylan sende koy kız  :k06:

♣ ђคtเςє ♣

bnm alt beden aynıda üst sıkıyo artık hamile tsortleri alıyorum  :ehi:  evet ceyloş koy sende  :opucuk:

çok heycanlı oluyo tabi oyy rabbimin muccizesi bunlar yaaa  :love9:

Aşkk

ooo kızlar benim kıyafetler olmuyo artık  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
o yüzden alışveriş bile yaptık tunikler aldım  :muzz: :muzz:
zayıftım zaten şimdi kalça basen genişledi göbekte çıktı ama resim çekip koyabilmem için çok tok olmam lazım o zaman fena  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
şimdi kilo aldım ondan hamile gibi değilim  :suclu: