27 Nisan , 2024, 19:30:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Krem

o gunlerımı özledım bende koydum öle canım hamıslerı goruncee bende özendım  :ehi:

mavişim80

SU RESİM KOYMA İŞİNİ BANADA ÖĞRETİN NOLURRR.
BENDE KOYMAK İSTİYORUM

beteray

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: mavişim80 - 26 Kasım , 2012, 21:55:18
SU RESİM KOYMA İŞİNİ BANADA ÖĞRETİN NOLURRR.
BENDE KOYMAK İSTİYORUM

hızlıresim.com dan resmin yolunu gösterr canımm orda gözat diyor zatenn sonra o kodu al form kodunu getir yantla kısmına yapıştırrr

SeliN59

betül maşallah bebeişine bayağı büyümüş  :nazar: :nazar: :nazar: benim karnım pek çıkmadı bizde kızımla 22+4 üz  :nazar: :nazar: :nazar:

yasemin10

:love9:  :love9: Kızım 27+ günlükken  :nazar:  :nazar: 

beteray

Selinciiiim kız demeeek  :nazar: seninde büyümüş maaşallah top gibi bişey :k06: benimde son 2 haftada daha fazla büyüdü artık rahatsızlık veriyor

fıstık

SeliN59

Alıntı yapılan: beteray - 06 Aralık , 2012, 22:40:42
Selinciiiim kız demeeek  :nazar: seninde büyümüş maaşallah top gibi bişey :k06: benimde son 2 haftada daha fazla büyüdü artık rahatsızlık veriyor

evet canım kız  :love9: benimde son 15 gündür sivrildi sanki bendede nefes nefes kalma sorunu olmaya başladı markete gidip gelene kadar soluk soluğa kalıyorum hareketsizlikten sanırım  ??? felaket uyku yapmaya başladı sürekli uyuyasım var Allaha çok şükür 3 gündür güzel yemek yiyorum bulantılarım azaltı tümden geçer  inşallah birde göğüslerim çatlamaya başladı dün farkettim çok oldum karnımda yok ama göğüsler başlamış çatlamaya kızlar ya vazelin sürsem zarar edermi acep ?

@Melek Yüzlüm@

göbüş show var maşallahhhh

fıstık sendende beklerizzzz

Balböceği

Maşallah göbüşlere  :nazar: :nazar:

Nagiş boy olunca fazla çıkmamış karnın kiz  :nazar:

@Melek Yüzlüm@

fıstık

evet hala mantomun önü kapanıyo   :k06:

edoşum 1.78 boy olunca bebişin yeri geniş tabi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

benim mantoo kapanmıyo ama ben doğum yaptımmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: