28 Nisan , 2024, 06:21:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

muhribe

ben doğum sehpasındayım, hani o çatal gibi şey var ya.

ebeler bana ıkın diyor. ula olmuş zaten kaç saat ıkınıyorum ıkınıyorum çıkmıyor.

ya bismillah dedim indim sehpadan yere, çömeldim  :ehi: yerde ıkınıyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ebeler dondu kaldı beni seyrediyor ne yapıyor bu kadın diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ama işe yaradı sonra açılma hızlandı ve doğurdum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

:toothy10: :toothy10:

He bend plates topuna çıkmıştım  :ehi:

Doğum ayrı bi güzel o an sancı çekiyorsn yeri geliyor agliyorsun

Şimdi anlatırken gülüyoruz.
:ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ay alemsiniz kızlarrr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
betül dua et hastanen iyiymiş ssk da falan yap bakalım sana neler ediyorlar bağırmak bile yok neler duydum :sad1: yerinden kıpırdatmıyorlarmış :sad1:
edacım sanırım biraz sadistiz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hoşlanıyoruz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kesilip biçilmeye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
benim sezeryan videolarımı size göstermek vardı asıl dehşetül vahşeti görürdünüz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: koyun gibi beeeeeeeeeeeeee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Ay onuda videoya çektik deme.    :-ooo :ehi: :ehi:

Balböceği

He yav neler diyorlarmış.   :-ooo
Kes sesini, hamile kalırken bana mi sordun, kiminde baaklarına vuruyorlarmış.
:-ooo

burcum

aynen öyle edacım nasıl dr yemini ediyorlarsa ne biçim insanlarsa vicdansızlar :caca: :cildir: ALLAH bildiği gibi yapsın onları :amin:
kız vallahi videolarım var :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: görsen ameliyata giderken ameliyatta derini karnımda çıkarırlarken bana öptürürlerken odama gelişimde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bir tek wc ye gittiğimi çekmedik :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ama olsun şimdi açıp açıp seyrediyorum :icon_thumright:

Balböceği

Çok iyi yapmışsın bende pişman oldum resim falan cekmedigime.
Doğur doğur ikinciyide yap senin gibi rahat olsam hiç düşünmem.
Ister ki yaramaz olsun, iyi düşün

burcum

Balböceği

ZéynéP.SimAy

suzannn

MAŞALLAH KIZLAR HEPİNİZİN GÖBÜŞLERİ ÇOK GÜZEL İÇLERİNDE MUCİZELER VAR RABBİM HEPİMİZE NASİP ETSİN

ZéynéP.SimAy

teşekkür ederizz  :opucuk: Amin canım inşalllah herkese yaşatır RAbbim bu mucizeyi  :amin: :amin:

melek100lü

:love9: :love7: :love9: çok tatlı olmuşsunuz Zeynepcim :opucuk: :love9: :love7: :love9:

:love9: :love9: maaşallah size  :nazar: :amin:  göbüş dolmuş  :love9: :love9:

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah  :amin:

ZéynéP.SimAy

teşekkür ederizz teyzoşuu  :opucuk:  :love9: :love9: büyüdük kocaman olduukk  :nazar: ama resimler yarım çıkıyo nedendir bilemedim benn  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

melek100lü

NEDEN Kİ  :k06: :k06:

BU GÖBÜŞÜN YARISIMI DİYORSUN  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

OZAMAN SİZ KOCAMAN MAAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: