HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Nezo

Gül  :toothy10: Ne Bulduysa Koymuş Göbeğine  :ehi: :ehi: :ehi:

Maşalah Maşallah Sağlıcakla Bir Avazda Kurtulun İnşallah Canım  :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 25 Ocak , 2012, 15:07:43
Gül  :toothy10: Ne Bulduysa Koymuş Göbeğine  :ehi: :ehi: :ehi:

Maşalah Maşallah Sağlıcakla Bir Avazda Kurtulun İnşallah Canım  :flowers:

seninde benim gibi göbisin olsunda gör bak sen neler koyuyon  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: saol cnm sende benim gibi yuvarlan emi  :laughing7: :laughing7: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

afram

keşke benimde bebişim olsada bende sizinle paylaşsam ne güzel maşallah ben gülün yerinde olsam yemek masasını iptal ederim  :k06:

RABBİM BİR MELEK BAHŞETSİN DİYE BEKLİYOMM!

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: :hello2: maasallahhh gulum karnına masallahh yeyim yaaa baya buyumus

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: afram - 25 Ocak , 2012, 15:20:44
keşke benimde bebişim olsada bende sizinle paylaşsam ne güzel maşallah ben gülün yerinde olsam yemek masasını iptal ederim  :k06:
insallah seninde olcak sende paylascan cnm sabret  :opucuk: :opucuk: :amin: :amin: ben iptal ettim zaten rahat yiyom böyle  :hungry: :hungry:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Ocak , 2012, 15:22:09
:nazar: :nazar: :hello2: maasallahhh gulum karnına masallahh yeyim yaaa baya buyumus
saol teyzesi büyüdük sükür senin kizada masallah cok güzel  :nazar: :nazar: :nazar: :love7: :love7:

Balböceği

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Ocak , 2012, 15:06:19
yarin kontrolum var gene ins kizim dönmüstür  :amin: :amin: :amin: dua edin kizlar valla cok istiyom normal dogumu sezeryandan korkuyom resmen  :cildir: :cildir: sezeryanda sevdigim tek yönü 2hafta önce bebegin alinmasi okadar  :k06: :k06:
amin insallah oyledir gulum  :amin:

Rabbim gonlune gore versin  :amin:

afram

25 Ocak , 2012, 15:27:49 #3652 Son düzenlenme: 25 Ocak , 2012, 15:34:18 afram
canım saol inş nasib... bol bol dua et bana ... aslında bişey  :icon_scratch: eksik sanki demi kızlar.... buldum mumlar  :toothy10: eşin  :love8: sen ve bebişin :love9: :love9: harika olur valla  :ehi: :ehi: inş normal olur canım inş :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: afram - 25 Ocak , 2012, 15:27:49
canım saol inş nasib... bol bol dua et bana ... aslında bişey  :icon_scratch: eksik sanki demi kızlar.... buldum mumlar  :toothy10: eşin  :love8: sen ve bebişin :love9: :love9: harika olur valla  :ehi: :ehi: inş normal olur canım inş :amin: :amin:
insallah olacak canim, icini ferah tut.  :opucuk:

herseyin bir zamani var  :flowers:

afram

öyle valla ama resimlerigörüncede insanın içi birazcı da olsa cızzz ediyo maşşallah güzeller :icon_thumright:

minis33

Gül çok tatlısınız ya bende çok kullanıyorum bu tarz bir masa bende de var ::)

lagrima

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:ehi: :ehi: :ehi:valla bu gidiste masam genislicek esimde sigcak masaya mumlarda  :k06: :k06: :k06: sen gül banada basina gelsin emi  :amin: :amin: :laughing7: :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: minis33 - 25 Ocak , 2012, 15:49:59
Gül çok tatlısınız ya bende çok kullanıyorum bu tarz bir masa bende de var ::)
:k06: :k06: :k06: :k06:cok ise yariyo ama dimi  :basardim: :basardim:

afram

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Ocak , 2012, 21:19:42
:ehi: :ehi: :ehi:valla bu gidiste masam genislicek esimde sigcak masaya mumlarda  :k06: :k06: :k06: sen gül banada basina gelsin emi  :amin: :amin: :laughing7: :laughing7:
amin inş canım inşşş