HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Aralık , 2011, 18:55:19
Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 18:44:27
dmet gülüm maşallah ikinizede.demetcim karnın ne güzel büyümemiş çok kaç kilo aldın ki sen çok fit duruosun   maşiallah

gülümn büyümüş kuzucuk cidden maşallah size.
senin kizda az deil hani  :nazar: :nazar: :k06: :k06: :k06: senlen biz göbek yaristiririz  :basardim: :basardim: :ehi: :ehi: :ehi:

ya sorma canım yaa çok hızlı büyüdü son zamanlarda.zaten demeti görünce kendi göbeğimden korktum.bide ben az kilo aldım çok kilo alsam nolcaktım kimbilir.doktor iç karnın dar demekki çok büyür o zaman karnın diyor nitekim öyle de oluyor.

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Aralık , 2011, 17:13:20

:love8: :nazar:  :binkybaby:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: gülcm maşallah size çok güzel gözüküyor..sipsivri öne doğru gidiyo  :k06: :k06:

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 18:49:09
TOMBİK KIZIMLA 28. HAFTAMIZ  :nazar: :nazar: :nazar:

nilcm sizede maşallh durunla :nazar: :nazar: ..senn yanlara doğru gitmiş..çok kilo almadn ama kaç kiloyla başlamıştın canm sen?

__nil__

Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 20:08:14

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: gülcm maşallah size çok güzel gözüküyor..sipsivri öne doğru gidiyo  :k06: :k06:

gülün göbeği zaten erkek bebek karnı gibi maşallah topgibi hiç yayılma yok.benim daha 50 mt öteden kız mı dioolar :k06:

__nil__

rusta ve diğer baahar hamişleri nerde sizlerin göbüşler bitek gülle biz koyuyoruz foto

Aytii

Gül ve Nil

maşallah göbüşlere  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9:

xxcansuxx

nil maşaallah senin göbüş benim içimde bir prenses yatıyor der gibi :k06: :k06:  tam belli kız olduğu  :nazar: :nazar: çok güzel  :nazar: :nazar:
offf ya bende bu günlerimi özleyeceğim bol bol foto çekinmeliyim  :suclu: :suclu:

__nil__

teşekkürler arkadaşlar 9.ayda fotolara sığmıcak göbüşüm artık:;D

<<<betty>>>

kızlar hepinize teşekkürler  :opucuk: :opucuk:

gülüm, nil sizin göbüşlere de maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlılar  :nazar:

nilcim aslında baya kilo aldım ben ama göbüşüm çok geç çıktı benim, son ayda bu kadar oldu işte...
iç karnım genişmiş, dr.umda öyle diyor, senin karnını görünce diğer hastalarınki çok büyük görünüyor gözüme diyor   :k06: :k06: :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 29 Aralık , 2011, 00:35:55

gülüm, nil sizin göbüşlere de maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlılar  :nazar:

nilcim aslında baya kilo aldım ben ama göbüşüm çok geç çıktı benim, son ayda bu kadar oldu işte...
iç karnım genişmiş, dr.umda öyle diyor, senin karnını görünce diğer hastalarınki çok büyük görünüyor gözüme diyor   :k06: :k06: :k06:

doğrudur canım geniş demekki aman içindeki bebiş sağlıklı olsunda.hem büyük göbeği napıcan zorluğu çok.ben şimdiden zorlanıyorum9.aya gelinceye kadar napıcam ne kadar büyücek hiç bilmiyorum.benimde karnım darmış büyüyor ve çatlıyor malesef.ama kızım da büyüyor diye teselli buluyorum artık

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 20:19:50
Alıntı yapılan: rusta - 28 Aralık , 2011, 20:08:14

gülün göbeği zaten erkek bebek karnı gibi maşallah topgibi hiç yayılma yok.benim daha 50 mt öteden kız mı dioolar :k06:
evet cnm bende farkettim seninki yayik kiz göbisi  :k06: :k06: benimki hala sivri gidiyo  :icon_scratch: demekki kiz erkek alakasi yok bünye meselesi  :dontknow: :dontknow:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 20:21:15
rusta ve diğer baahar hamişleri nerde sizlerin göbüşler bitek gülle biz koyuyoruz foto
aynen okadar hamis var sitede  :caca: :caca: bizden sonra okadarda hamis oldu hic görmedik onlari hep biz  :caca: :caca: :laughing7:

Balböceği

Gul, nil gobusler harika yaaa masallah subhanallah  :nazar:

ben buraya bakinca karnimi ozluyorum  :ehi: :ehi: :ehi: ner o eski gunler foto eklerdim  :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 29 Aralık , 2011, 00:35:55

:k06: :k06: :k06: bende ikimizin fotosunu karsilastirdim yaninda cok büyük cikti sanki bi kac gün sonra ben dogurcam  :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: