27 Nisan , 2024, 19:59:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 12:12:24
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Aralık , 2011, 12:10:44
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 12:05:54
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Aralık , 2011, 12:03:15
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 11:57:55
demetim ya demeden yapamayacağım vallahi süper fit bi hamilesinnnn masallahhh.
eşin ne şanslı.hiiç bozulmamıs bi vucut var sende :toothy10: :toothy10: :k06: :k06: :ehi: :ehi: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: anam kalca bile çıkmamıs.benim arkadan arkadan geliyor :ehi: :ehi:

ayy sen beni öldürcen deliii  :ehi: :ehi: seninki erkek göbüşü top gibi önünde işte ne güzel, benim hayalimdi hep öyle bir göbiş  :laughing7:
sağol canım buarada, kilo aldım baya ama çaktırmıyorum sanırım  :ehi: :ehi:  :ehi:
:ehi: aman ALLAH korusun ben sensiz naparım o zaman :ehi: :ehi: canım demekki dahada zayıfmıssınki bu hale gelmissin.aldığın kimoyu kilo zannediyorsun.masallah doğumdan sonrada böyle ol  emi :nazar:

:ehi: :ehi: :opucuk:
canım 53 kiloyla hamile kaldım, şuan 67 yim, ama yayıldı kilo boyum olunca sanırım...
bakalım doğumdan sonra nolcak  :icon_scratch: annem şimdiden bu süt yapar şu süt yapar demeye başladı,
habire yedirecek duracak bana galiba  :ehi: :ehi: ben de yicem valla, kaç defa lohusa olcam di mi ama  :ehi: :ehi: :suclu:
:nazar: :nazar: :nazar:
ye gitsin kuzum demi yaa bi kere lohusa olacağız baksınlar valla.löp löp et olsun heryerimize :k06:

:ehi: :ehi: :ehi: aynen canım aynen  :laughing7:
baksınlar tabi... annecikler zaten kıyamazlar da, yaparlar yedirirler hiç şüphem yok ondan  :love9:
ama benim eşim üzerinde kötü planlarım var sümeyram  :ehi: hamilelikte yapamadığım nazımı lohusalıkta yapıcammm  :laughing7: :laughing7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

demetcim ne güzel göbüşün minicik

Sır_Çiçegi

benim bebiş daha 3 haftalıkmış ama resim ceksem koysam 3 aylık dersiniz  :toothy10: :toothy10:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

rusta

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Aralık , 2011, 11:46:55
canım kızımla 39+2 deyiz  :love9: :love9: :love9:

demetcm maşallh size prensesinle :nazar: gelsnde sağlıkla inş :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

<<<peri masalı >>>

çok tatlı görünüyorsunuz canım  :flowers: rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hungry: :hungry: masallahhh ya cok tatlısınız masallahhhhh  :hello2: :nazar: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saolun kizlar  :opucuk: :opucuk: :-* koca göbisli olduk artik  :basardim: :basardim:

xxcansuxx

demet, gülüm ne tatlı göbüşler  :nazar: :nazar:

gülüm senin göbüş demetin göbüşünü döver  :k06: :k06: :nazar: :nazar:
2nizinde kalçalara basmamış kilolar çok güzelsiniz kızlar  :opucuk: :flowers:

__nil__

dmet gülüm maşallah ikinizede.demetcim karnın ne güzel büyümemiş çok kaç kilo aldın ki sen çok fit duruosun   maşiallah

gülümn büyümüş kuzucuk cidden maşallah size.

__nil__

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Aralık , 2011, 18:42:49
demet, gülüm ne tatlı göbüşler  :nazar: :nazar:

gülüm senin göbüş demetin göbüşünü döver  :k06: :k06: :nazar: :nazar:
2nizinde kalçalara basmamış kilolar çok güzelsiniz kızlar  :opucuk: :flowers:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:ben zaten buranin koca göbislisi  :basardim: :basardim: daha ne kadar büyücez bakalim esimin esyalarida olmuyo evde giymeye esya aliyom  :laughing7: :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Aralık , 2011, 18:44:27
dmet gülüm maşallah ikinizede.demetcim karnın ne güzel büyümemiş çok kaç kilo aldın ki sen çok fit duruosun   maşiallah

gülümn büyümüş kuzucuk cidden maşallah size.
senin kizda az deil hani  :nazar: :nazar: :k06: :k06: :k06: senlen biz göbek yaristiririz  :basardim: :basardim: :ehi: :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 28 Aralık , 2011, 14:32:07
benim bebiş daha 3 haftalıkmış ama resim ceksem koysam 3 aylık dersiniz  :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yakinda ins senide görcez burda  :opucuk: :opucuk: