HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

nazo-58

:nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH canım cok tatlı olmu göbüşün..RABBİM miniklerini kucagına aldıgın günleride göstersin inş.. :amin:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: nazo-58 - 13 Haziran , 2012, 15:33:56
:nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH canım cok tatlı olmu göbüşün..RABBİM miniklerini kucagına aldıgın günleride göstersin inş.. :amin:
amin cnm hep beraber inş

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 14:47:06
:toothy10: :toothy10: :toothy10: cnm el ilanı hazırlıyordum bir pastane içinde ondan bakıyordum esimede dedim resmen eziyet bu bana diye  :ehi: :ehi: :ehi:

evet hem de nasıl işkence

Balböceği

masallah cano harika gozukuyorsun, bir kiz bir oglan olsun  :amin: :nazar: :nazar:

ama ellerim sisti dedinya, kesin kiz olacak diye icimden geci verdi  :k06:

hayirlisi allahtan  :amin:

HASRET!M S@N@

sağol edacım ayaklarım sisti ellerim değil sağ kasıgıma bacagımın bitiş bölgesine agrı girdi simdi bacagımı oynatamıyorum edam normal mi korkmaya basladım

banu_fth

:nazar: :nazar: :nazar:  canancım ..

ağrı olayını bilmiorum dr arayıp sormanda fayda var cnm ben yaşamadım öle ağrılar  ???

_inci_tanem_

maşallah canancım göbüş çok güzel olmuşş  :nazar: :nazar: :nazar:
GÜZEL ALLAH'ım sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

sağol cnm inş sende yakın zamanda paylasacaksın

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Haziran , 2012, 08:54:41
sağol cnm inş sende yakın zamanda paylasacaksın

aminnnnnnnn inşallah canımm :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

CAN TANEM

Canancım Ayağın nasıl oldu canım ?  :flowers:

HASRET!M S@N@

pek değişen birsey yok malesef aynurcum üzerine basamıyorum ve şiş galiba sallandıgından oluyor
yada mucizelerim büyüdüğü için annesinin deposunu bitirdi diye düşünüyorum cnm
iyi seyler düşünmeye calısıyorum yarın görücez artık gülüm
sen nasılsın cnm

CAN TANEM

Canım bencede iyi şeyler düşünki karnındaki o iki minik can etkilenmesin... :love9: :love9: Sen en ufak bi şeyde hemen kendini bırakıyorsun canım ama artık daha güçlü olmalısın miniklerin için  :binkybaby: :binkybaby: :opucuk:

Canım ayağının altını yükseltecek bişey koy ve fazla sallama bakalım inşallah geçer yarında doktoruna mutlaka anlat bu durumu inşallah hiç bi sorun yoktur canım  :love7:

Bi daha böyle karamsar görmek istemiyorum seni haberin ola  :caca:

CAN TANEM

Bu arada sana odaklanmış unutmuşum bende iyiyim canım aynı belirsizliklerle bekliyoruz bakalım hayırlısı artık  :amin:

HASRET!M S@N@

dün nedense içimde bir sıkıntı vardı cnm ondan cok olumsuzdum buygün cok iyiyim allaha sükür hersey iyi bakıyorummm
az kaldı cnm inş yakında seninde melek yada meleklerin gelecek bitanem o bekleyişi bilirim
3 kez yasadım

CAN TANEM

Canım sıkıntılandığın zamanlar şeytan insanın aklına kötü şeyler sokuyor buna izin vermemek için sürekli besmele çekip dua etmek lazım artık karamsar olmak zamanı değil senin için güçlü olmak zamanı  :icon_thumright:

İnşallah canım inşallah bende güzel haberler alabilirim   :amin: :amin: