28 Nisan , 2024, 02:51:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

doruk38

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 13:48:01
Alıntı yapılan: doruk38 - 13 Haziran , 2012, 13:46:15
canacım maşallah göbüşüne. çok tatlı duruyooo. merak ettim acaba içindekiler nee kız mı erkek mi ???:k06: :k06: :k06: :k06:
sağol bitanem inan hiç merak etmiyorum nedense sağlıklı olsunlarda yeter herkes benden hevesli ama ben hala kendimi kaptıramıyorumm cnm ya
senin fikrin var mı hep ya iki oglan yada bir kız bir erkek diyorlar hiç iki kız diyen olmadı
senin içine doguyormu birseyler

tuhaftır herkes hakkında illaki bir düşüncem olurdu sende yok canım yaa  :icon_scratch: :icon_scratch:  hiç bir tahminde bulunamıyorum. hayırlısı olsun diyelim. 16, haftada öğreniriz cinsiyetlerini.

HASRET!M S@N@

hayırlısı cnm iyi olsunlarda nasılsa ögreniriz cuma günü gidicem belki az cok söyler inş cok saglıklılardır

@@@gözde@@@

:nazar: :nazar: canancım maşallah bebişlerin harika kendilerini belli etmeye başlamışlar  :occasion5: :occasion5: :nazar:

HASRET!M S@N@

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: serserim - 13 Haziran , 2012, 10:31:44
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 10:27:42

12+1 günlük mucizelerimle  :love9: :love9: :love9:

anammm canann nekadar büyümüşler maşallahhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ne güzel kocaman olmus meleklerin  :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

ORNA

maşallah canancım nekadar çok büyümüş kuzucuklar  :nazar: :nazar: :nazar: ne güzel hep sende diyodun ben nezman paylaşıcam resmimim diye allahım sana yaşattı bu güzel duyguyu aynı şeyi bende diyoruym inş. banada yaşatır  :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ORNA - 13 Haziran , 2012, 14:27:57
maşallah canancım nekadar çok büyümüş kuzucuklar  :nazar: :nazar: :nazar: ne güzel hep sende diyodun ben nezman paylaşıcam resmimim diye allahım sana yaşattı bu güzel duyguyu aynı şeyi bende diyoruym inş. banada yaşatır  :amin: :amin: :amin: :amin:
amin cnm inş en kısa sürede sende paylasacaksı

ORNA

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 14:29:25
amin cnm inş en kısa sürede sende paylasacaksı

:amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım inşallah sen ve senin gibi bekleyen herkesler tez vakitte resimlerinizi koyarsınız :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

canancim masallah simdiden bu kadarsa göbisin sonunu düsünemiyom  :nazar: :nazar: :love9: :opucuk: benimde tahminim iki kiz  :binkybaby: :binkybaby: :k06: :k06: bakalim hayirlisi olsun  :amin: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

sağol cnm bnm iki kız diyen ikinci kişisin hayırlısı olsun cinsiyetleri hiç farketmez

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: HASRET!Memail]S@N[/email]@ link=topic=9064.msg1133533#msg1133533 date=1339572462]

12+1 günlük mucizelerimle  :love9: :love9: :love9:

maşallah kuzucuklar büyümüş... bilgisayardan da yemek fotoğraflarına mı bakıyorsun?  :ehi: :ehi:

HASRET!M S@N@

:toothy10: :toothy10: :toothy10: cnm el ilanı hazırlıyordum bir pastane içinde ondan bakıyordum esimede dedim resmen eziyet bu bana diye  :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: maşallah cnm kocaman olmuşlar  :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...