27 Nisan , 2024, 08:45:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

melek100lü

:love9: CANIM RESİMLERE DALDIK SEN NASIL OLDUN ŞİMDİ DAHA İYİSİN DEĞİLMİ  :opucuk: :opucuk:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:hepinize tek tek maşallah rabbim dahada büyürsün göbüşlerinizi ve sağlıcakla doğumlarda nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: benm için dua edin rabbim benm göbüşümüde 2 tane yaramaz kuzucuk koysun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:vee ben patetes çuvalı gibi olayım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :k06:

melek100lü

Alıntı yapılan: ayy - 08 Mayıs , 2012, 18:59:05
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:hepinize tek tek maşallah rabbim dahada büyürsün göbüşlerinizi ve sağlıcakla doğumlarda nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: benm için dua edin rabbim benm göbüşümüde 2 tane yaramaz kuzucuk koysun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:vee ben patetes çuvalı gibi olayım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :k06:
:love9: :love9:  :love9: İNŞALLAH RABBİM ÇİFTER ÇİFTER VERSİN SANA  :love9: :love9: :love9:
        ENKISA ZAMANDA SAĞLIKLI SIHATLİ UZUN ÖMÜRLÜ BEBEKLERİN OLSUN İNŞALLAH
              :amin:   KOCAMAN GÖBEĞİN OLSUN İNŞALLAH ÇOK CİCİ BİR ANNE OLURSUN  :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: melek100lü - 08 Mayıs , 2012, 19:03:50
Alıntı yapılan: ayy - 08 Mayıs , 2012, 18:59:05
:love9: :love9:  :love9: İNŞALLAH RABBİM ÇİFTER ÇİFTER VERSİN SANA  :love9: :love9: :love9:
        ENKISA ZAMANDA SAĞLIKLI SIHATLİ UZUN ÖMÜRLÜ BEBEKLERİN OLSUN İNŞALLAH
              :amin:   KOCAMAN GÖBEĞİN OLSUN İNŞALLAH ÇOK CİCİ BİR ANNE OLURSUN  :opucuk:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:inşallah meleğim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:senin göbüşünde maşallah çok güzel meleğin orda sağlıcakla gelecek yanına  ama  önce senii daha şöyleeee kocaman göbekli yapcak saonra gelecek :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:eminim sen de çok mükemmel bir annesin :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:benimde meleklerim bi gelsin hayatım degişecek annaleri çok güzel bi hayat hazırlayacak sevgi dolu onlar için :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

ben çok kuralcı bir anneydim   :suclu: :suclu: sen daha şevkatli olursun eminim  :love9: :love9: :love9:
:love9: :love9: :love9: inşallah sağlıcakla gelsin seninde miniklerin  :amin: :love9: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: şerife Berat - 08 Mayıs , 2012, 14:57:54
duygu seninle haftamız aynı canım sanırım bebeğin harekeltlerini hissedebiliyor musun?

henüz hissetmedim cnm sen hissediyor musun  :icon_scratch:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

Alıntı yapılan: melek100lü - 08 Mayıs , 2012, 19:27:36
ben çok kuralcı bir anneydim   :suclu: :suclu: sen daha şevkatli olursun eminim  :love9: :love9: :love9:
:love9: :love9: :love9: inşallah sağlıcakla gelsin seninde miniklerin  :amin: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar:inşallah tez gelirler meleğim :amin: :amin: :amin: :amin:anneleri çok özledi çünkü yaramaz kuzucuklarını :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:evet benm yüreğim çocuklar için çok geniş hiiç kıyamam ben kimin olursa olsun :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:eminm evletlarını çok güzel yetiştirmişsindir inşallah göbüşündeki meleğinide sağlıcakla yetiştirirsin canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

RosE27

sıra geldıı göbüşümüzeeeeeeeeeeee  :k06:

melek100lü

hadi koy artık meraktan öldürcenmi  :k06: :k06: :k06:

tubali

RosE27

serserim

maşallahhhhhhhhhhhhhh hepinizeeeeeeeeee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

RosE27

darisi basina cnmcim biz aldik gobekleri one  :k06: :k06: :k06:

gökçe58

güll maşallah çok tatlı...  :nazar:    :nazar: