HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

meleğim bnm ki fotoda belli olmaz suan üzerimdeki de bol sonra koyarımmm gülümmm

melek100lü

:love9: EVET CANIM BİZDE ŞAŞIRDIK BİDE BEN 4 KİLO VERDİM HAMİLE KALDIĞIMDAN BERİ HİÇ ALMADIM  :nazar: :nazar: İKİ OĞLUMDA DA ÇOK KİLO ALMAMIŞTIM  HAYIRLISI  :k06: :k06: :k06:
SANIRIM BUNDA ÇOK TOMBİŞ OLCAZ  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

HASRET!M S@N@

bende cok yiyiorum cnm
hatta esim kızıyor bazen top gibi olacan diye gecen babamlarda nasıl yediysem
espri yaptı babamda o iki tane bebek tasıyor tabi yicek diye takıldı elleme kızıma dedi

suzannn

maşallah duygucum ve melek miniş göbüşler dahada büyüyecek

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Mayıs , 2012, 10:32:10
bende cok yiyiorum cnm
hatta esim kızıyor bazen top gibi olacan diye gecen babamlarda nasıl yediysem
espri yaptı babamda o iki tane bebek tasıyor tabi yicek diye takıldı elleme kızıma dedi

CANIN ÇEKERKEN YE GÜZELİM HİÇ KISMA SADECE BOL BOL VÜCUDUNU YAĞLADA ÇATLAMASIN ŞİŞMEDEN BAŞLA YAĞLAMAYA  :icon_thumright: BENİM HİÇ ÇATLAĞIM YOK TAVSİYE EDERİM  :aferin: :aferin:

HASRET!M S@N@

HASRET!M S@N@

ben ne yapsamda catlar eminim iki tane cünkü
inş ikiside kalırsa benmle

melek100lü

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 08 Mayıs , 2012, 10:33:00
maşallah duygucum ve melek miniş göbüşler dahada büyüyecek
:love9: :nazar: CANIM DARI SENİN BAŞINA İNŞALLAH ENKISA ZAMANDA SAĞLICAKLA İNŞALLAH :amin: :love9:

melek100lü

TATLI BADEM YAĞI VE VASELİN ÇOK İYİ GELİYOR SABAH AKŞAM HERYERİME MASAJ YAPARAK SÜRÜYORUM  TAVSİYE EDERİM CANIM BİDE GÖBEĞİN ÇOK KAŞINIRSA TIRNAKLARINLA DEĞİLDE AVUÇ İÇİYLE KAŞI  :icon_thumright: GERÇEKTEN ÇOK FAYDASI OLUYOR

HASRET!M S@N@

göğüslerim cok kasınıyor simdilik cnmm
gecen kanattımmm ya

melek100lü

SAKIN KTINAKLARINLA KAŞIMA HEM CANIN YANAR HEMDE İZİ KALIR  :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

melek100lü

SENDE SAĞOL BİTANEM ÜZÜLME EŞİN İÇİNDE SAĞLICAKLA KAZASIZ BELASIZ GİTSİN GELSİN İNŞALLAH  :amin:

HASRET!M S@N@