HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: gökçe58 - 07 Mayıs , 2012, 08:37:33
anammm duygum kocaman olmussunuz masallah çok tatlısınız.. :nazar:   :nazar:

saol teyzesi  :opucuk: sizin göbüşüde görmek istiyoruz  :k06:

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 07 Mayıs , 2012, 09:14:39
maşallah duygucum cok tatlı olmus göbüşün
inş banda koymak nasip olur

saol teyzesi  :opucuk: inş. cnm seninde göbüşünü görürüz  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar:

ayy ne kadar buyumus meleğimizz maşallah  :love9:

melek100lü

:love9: :love9: 10 haftalık halimiz  :love9: :love9: zehra cım  :opucuk: özgecim teşekkürler canlarım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: başardım sonunda  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

melek100lü

Alıntı yapılan: `Duâ´ - 07 Mayıs , 2012, 21:07:29
:nazar: :nazar: :nazar:

ayy ne kadar buyumus meleğimizz maşallah  :love9:
:love9: sağol canım benim darısı senin başına olsun inşallah  :amin: tabi önce damat  :k06: :k06:

_inci_tanem_

meleğim senin göbüş baya büyümüş maşallah  :nazar: Ne güzel olmuş öyle RABBİM sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

melekim maşallah o ne güzel göbiş öyle. :flowers: :opucuk: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: yyeeliz - 08 Mayıs , 2012, 09:08:26
meleğim senin göbüş baya büyümüş maşallah  :nazar: Ne güzel olmuş öyle RABBİM sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin  :amin:
:love9: yeliz cim darısı senin başına inşallah canım  :nazar: nerelerdesin özlettin kendini  :flowers: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: mutluluk - 08 Mayıs , 2012, 09:12:20
melekim maşallah o ne güzel göbiş öyle. :flowers: :opucuk: :love9:
:love9: teşekkürler teyzesi büyüyoruz artık darısı sizin başınıza inşallah en kısa zamanda  :opucuk: :love9:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 08 Mayıs , 2012, 09:13:52
:love9: yeliz cim darısı senin başına inşallah canım  :nazar: nerelerdesin özlettin kendini  :flowers: :love9:
kıskandımmmm :'( bana en kısa zamanda demedin   :opucuk:  Canım pek girmiyorum haberler neler diye bakıp çıkıyorum çünkü bazen stres yapıyorum kendime dün doktora gittim test sonuçlarımı göstermeye yavrum bendeki kan pıhtılaşmasından dolayı düşmüş  :crybaby2: :crybaby2: coraspirin ve folik asit verdi gebe kaldığın an doğuma kadar iğne vurulacaksın dedi...Bebeğim hayırlısıyla bir gelse hergün vurulurum iğne yeterki o sağlıkla hayırlıısla bekletmeden hayırlısıyla gelir inşallah  :amin: :amin: Sen ne yapıyorsun canım nasıl gidiyo hamişlil büyümüş kuzun  :nazar:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

Alıntı yapılan: yyeeliz - 08 Mayıs , 2012, 09:23:15
kıskandımmmm :'( bana en kısa zamanda demedin   :opucuk:  Canım pek girmiyorum haberler neler diye bakıp çıkıyorum çünkü bazen stres yapıyorum kendime dün doktora gittim test sonuçlarımı göstermeye yavrum bendeki kan pıhtılaşmasından dolayı düşmüş  :crybaby2: :crybaby2: coraspirin ve folik asit verdi gebe kaldığın an doğuma kadar iğne vurulacaksın dedi...Bebeğim hayırlısıyla bir gelse hergün vurulurum iğne yeterki o sağlıkla hayırlıısla bekletmeden hayırlısıyla gelir inşallah  :amin: :amin: Sen ne yapıyorsun canım nasıl gidiyo hamişlil büyümüş kuzun  :nazar:
:love9: canım benim kıyamam ben sana üzmek istermiyim seni düşünemedim özür dilerim canım  :opucuk:
inşallah en kısa zamanda sağlıklı uzun ömürlü hayırlı sorunsuz bebeklerin olsun canımbenim  :amin: :amin:
  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 08 Mayıs , 2012, 09:27:58
Alıntı yapılan: yyeeliz - 08 Mayıs , 2012, 09:23:15
:love9: canım benim kıyamam ben sana üzmek istermiyim seni düşünemedim özür dilerim canım  :opucuk:
inşallah en kısa zamanda sağlıklı uzun ömürlü hayırlı sorunsuz bebeklerin olsun canımbenim  :amin: :amin:
  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers: aminnnnnn inşallah canım hayırlısıyla RABBİM hepimize bekletmeden sağlıkla nasip etsin inşallah en kısa sürede :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

HASRET!M S@N@

kız melek ne cabuk büyümüş öyle göbüşün
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
cok tatlı duruyor
gerci benmkide 3 aylık gibide
simdiden ben sislik diyorummm

melek100lü

:love9: :love9: evet maaşallah çabuk çıktı göbüş normalde yoktu göbeğim  :love9: :love9:
zaman çok çabuk geçiyor sende koysana CANAN CIM merak ettim  :nazar: :nazar: :nazar:

şerife Berat

melekcim maşşallah çok çabuk çıkmış göbüşün benim bu hafta nasip olursa 13, haftam bitcek ama hala hamile havasına giremedi göbeğim,ammaaaaa vücud olarak baya bi kilo aldım  :cildir: