HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ilknur maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar: çok yakışmış hamilelikkk çok şirin olmuşunnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

ilknur çok güzel görünüyosun çok yakışmış hamilelik  :nazar:

ѕєν∂α¢αη

:crybaby2: benim papağanım da buydu :( şeker değildi çok inatçıydı bütün apartmanı uyandırırdı sesiyle. çok tüy döktüğü için bir de bize alışamadığı için (sabah git akşam gel nasıl alışsın) bir de ben hamile kalınca verdik başkasına :(

İlknur buarada maşallah çok şeker olmuş çok yakışmış göbiş :)

Uploaded with ImageShack.us

..BahaR●●

ilknur maşallah ne güzel görünüorsunn
hamişlik herkese yakışıorrrr..........

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

İLKNURCUM ÇOK TATLI OLMUŞSUN MAŞALLAH SUBHANALLAH SANA RABBİM NAZARLARDAN SAKLASIN
ZATEN GÜZELDİN HAMİLELİKTE ÇOK YAKIŞMIŞ İYİCE GÜZELLEŞMİŞSİN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

kız o hormonlu papaganlardan ben korkuyorum onalrdan onun sarıı mavısını alcaktı esım dedım o ewe gırer ben cıkarım :ehi: :ehi: :ehi:

anamm onu odada uzarken dusunemıyorum bır akbaba mısalı :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

yasmin35

YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

ama gercek benım  kı kuccuk ..o buyuk ben ondan tırsarım :icon_scratch: :k06:

ѕєν∂α¢αη

kız o tırsıyodu benden. :) masanın üstünde duruyodu salmak ne mümkün =) yanına gittiğin an başlıo ağğğğğkkkkkkkkkk die =))) bi gün elektrik süpürgesi açıktı ondan korkmuştu bi daha yanına yaklaştırmadı beni :) evde eşim yokken sanki onu öldürcem sanıyodu =)) ama akşamları da üçümüzün birden çekirdek yemesi çok harika bişeydi :)

Uploaded with ImageShack.us

yasmin35

kız sevda ne yaptın hayvanada bukadar korkuttun :) özlüyosundur yoklugunu arıyosundur
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ĸﻪгﻪოεl

ay ay ayyyyyy nede guzel kuşlarınız var sızın benımde bıtane muhabbet kusum var adı
cabbar ve cok tatlı yakısıklı oglum benım  benımkıı yeşıl resmı olsada koysam bide konusuyo hemde delı gıbı  :nazar: :nazar: :nazar:

ĸﻪгﻪოεl

мiŁenα.

cekırdek yemesı muthıs bırsey  :love9: valla ben ole yıyemıyorum :tongue3:

bırde cıkolata ne bulsa yıyor junıoor

--elif--

Alıntı yapılan: ĸﻪгﻪოεl - 25 Kasım , 2009, 15:53:37
ay ay ayyyyyy nede guzel kuşlarınız var sızın benımde bıtane muhabbet kusum var adı
cabbar ve cok tatlı yakısıklı oglum benım  benımkıı yeşıl resmı olsada koysam bide konusuyo hemde delı gıbı  :nazar: :nazar: :nazar:
konuşmadan kastın ötmesimi merak ettim  :icon_scratch: benmde muhabbet kuşum varda acaba bunlar konuşurmu die düşünüyoduk bizde  :k06:

βαlκιz

benim kuşlar komşudaydı muhabbet kuşlarımmm biri ölmüşşşşş  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: onlardada papagan vardııı o papaganda ölmüşşş benim kuşta ölmüşşş kuşumun biri duruyomuşşş yarın gidip görcemmm kardeşlerini görsünnn bebeklerimiii belki alıp gelirimmm  :crybaby2: :crybaby2: 4 senelik kuşumduuu aşkım canım diyodu  :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: