Sizce yasadıqınız yer,ortam sizi etkiliyormu

Başlatan GüzeLCe, 19 Kasım , 2009, 12:48:38

« önceki - sonraki »

GüzeLCe

..BahaR●●

ortam beni etkilemior
ben ortamı etkiliorumm..  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 19 Kasım , 2009, 12:49:15
ortam beni etkilemior
ben ortamı etkiliorumm..  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi:

ya öle diyosun da bahar ben bunu çok gördüm ya
ösellikle aileden çok baskı görenler,sıkılanlar üniv gelince afedersin ipini koparmış gibi oluyor  :dontknow:

..BahaR●●

o konuda çok haklısın gerçekten ünv.ortamı çok farklıymış
şekil şema orda çok değişiormuş
ama bir nevi hak veriorum onlara
aile sıksın sıksınnn ünv.rahat bir ortama atsın
zaten yılların birikimi var cocuğun üzerinde
sonra ortam onu neyapar bilirsin sen........

Balböceği

Elbette etkiler ama ortammm etkiliyor diye sende etkilenme
sen sensinnn karakterin senin elinde ister bozasin isterrr kazandirirsinn  :icon_thumright:

GüzeLCe

bişi anlatcam  üniversitede cok begendiğim bakımlı bi kız vardı ... karsılastıqızda bakardım kıza maşşlh diye aradan zzaman gecti şehirde yasan yerli kişilerle para karsılıqında beraber old.duyduk herkes biliyordu çok üsülüyordum kıza  :sad1: dedimki durumu yok çünkü ünivde herkes marka takılıyor onunda ösendiğini düşünüyordum   :-\  yıl sonu oldu kep töreni vardı herkesin aileleri geliyordu
ogün o kızı ve ailesini özdilekte alışverişte gördüm yemınle cok şaşırdım   :dontknow: ailesi gayet kültürlü ve çok bakımlıydı hatta babası ya dr yada asker tipi vardı çok şaşırmıştım işte ozaman anladımki kız zevk için yapıyormuş  :icon_scratch:
üniv ortamı cok farklı ya ne arasınız var
bence ortam ve cevre değiştiriyor kişiyi  ;)

..BahaR●●

Balböceği

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 19 Kasım , 2009, 14:18:59
bişi anlatcam  üniversitede cok begendiğim bakımlı bi kız vardı ... karsılastıqızda bakardım kıza maşşlh diye aradan zzaman gecti şehirde yasan yerli kişilerle para karsılıqında beraber old.duyduk herkes biliyordu çok üsülüyordum kıza  :sad1: dedimki durumu yok çünkü ünivde herkes marka takılıyor onunda ösendiğini düşünüyordum   :-\  yıl sonu oldu kep töreni vardı herkesin aileleri geliyordu
ogün o kızı ve ailesini özdilekte alışverişte gördüm yemınle cok şaşırdım   :dontknow: ailesi gayet kültürlü ve çok bakımlıydı hatta babası ya dr yada asker tipi vardı çok şaşırmıştım işte ozaman anladımki kız zevk için yapıyormuş  :icon_scratch:
üniv ortamı cok farklı ya ne arasınız var
bence ortam ve cevre değiştiriyor kişiyi  ;)
tmm katiliyorummm ama karakterin saglamligina bagli odaa
allah hayirli kisilerle karsilastirsin arkds ortamii cok zor  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Balböceği

haklisinz ama o kiz erkelerle uyatiyor diye sendemi yatacannn
:icon_scratch: ??? :dontknow:

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 19 Kasım , 2009, 15:53:40
ya sen nıye yapıcaksın ki  :-\
sende baska bi ortamda baska bişi yaparsın ister bali çek,ister eroin  ;)ne istersen vardı ...ama benım ortamda da saqlam kişiler old. için sıkıntı yasamadım birde ben afyonluyum memleketimde okudum  :k06:
ama hersey vardı 
ya onu gectim mesela evlenınce baska ile ve ortama girdim o bile insan değiştiriyor en basit şive :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 19 Kasım , 2009, 16:24:49
sende baska bi ortamda baska bişi yaparsın ister bali çek,ister eroin  ;)ne istersen vardı ...ama benım ortamda da saqlam kişiler old. için sıkıntı yasamadım birde ben afyonluyum memleketimde okudum  :k06:
ama hersey vardı 
ya onu gectim mesela evlenınce baska ile ve ortama girdim o bile insan değiştiriyor en basit şive :toothy10:
dogruuuu  bende bali cekimmm  :ehi: :ehi:

ѕєν∂α¢αη

ben üniversite ortamında çok değiştim evet. ailemin yanında gezmeden gezmeye koşan ben üniveriste zamanı evden dışarı çıkmadım kedi gibi oldum =)))
işyeri ortamı etkiledi errrrkek gibi kız oldum maşallah =)))
evlilik ortamıda etkiledi sabırlı böle değişik bişi oldum =)

Uploaded with ImageShack.us

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 19 Kasım , 2009, 16:29:56
Alıntı yapılan: GüzeLCe - 19 Kasım , 2009, 16:24:49
ama hersey vardı 
dogruuuu  bende bali cekimmm  :ehi: :ehi:
saka yapıyorsun dimi  :icon_scratch:  en kötüsüde o zaten  :toothy10:

βαlκιz

etkiler bende lisede çok tanık oldumm ilk okuldan beri aynı sınıfa aynı okula gttiim kişiler bi bakıyorum lisede uçmuşş deişmiş kız olsun erkek olsun bende onlara uyuyordum okuldan kaçıyordum bi ara ice azıttım 63 gün devamsızlık yaptım müdür yardımcısı çagırdı bi baktım yardımcı benim ilkokul ögretmenim yeni gelmiş göreve şok oldu gülşah sendemi dedii  :y25: senden beklemezdim dedi  :'(
arkadas ortamı etkiliyoo gerçektenn çevre çok etkiliyoo sigara bile içmeyenlerin esrar içtiklerini hap içtiklerini gördüm bana bile vermeye kalktılar yani çok kötü lisede kendimi kurtardım uymadım onlara üniersiteue gitseydim kurtarırmıydım acaba  :'(
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: