(¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) nice mutlu yıllara mirayım

Başlatan °ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°, 19 Kasım , 2009, 10:47:52

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

miraycım doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara eşin ve melek kızın büşrayla umarım herşey gönlünce olsun hayatım  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

GüzeLCe

miraycım daha nice saqlıklı,mutlu,huzurlu ve bol paralı yıllara inşllh  :flowers:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

:flowers:  doğum günün kutlu olsun  :flowers:

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

miray

kızlar cok duygulandırdınız beni canlarım pınarcım cok tesk ederim tatlım  :y25:  :opucuk:
aysecim  :opucuk:
sibelcim :opucuk:
edacım  :opucuk:
güselcem  :opucuk:
demetcim  :opucuk:
iyiki varsınız canlarım  :opucuk:  :opucuk:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

Balböceği

(¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) nice mutlu yıllara DOGUM GUNU HATRINA UNUTMAK ZOR OLSADAAA  :opucuk: :opucuk:

= - =SeLSeBiL= - =

doğum günün kutlu olsun canım  sağlıklı mutlu bir ömür dilerim tüm sevdiklerinle beraber :opucuk: :opucuk: :flowers:
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

miray

Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 19 Kasım , 2009, 23:59:58
(¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) nice mutlu yıllara DOGUM GUNU HATRINA UNUTMAK ZOR OLSADAAA  :opucuk: :opucuk:
böcüğüm canım bu sarkıyı cok severim saol  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :y25:  :y25:

miray

Alıntı yapılan: = - =SeLSeBiL= - = - 20 Kasım , 2009, 00:00:07
doğum günün kutlu olsun canım  sağlıklı mutlu bir ömür dilerim tüm sevdiklerinle beraber :opucuk: :opucuk: :flowers:
saolasın canım benim  :opucuk:  :opucuk:

Balböceği

ırmak184

dogum günün kutlu olsun miraycım eşin ve tatlı kızınla nice mutlu senelere  :flowers:  :flowers: