16 Mayıs , 2024, 12:46:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bunlarda Benim Ördüklerim....

Başlatan xxcansuxx, 18 Kasım , 2009, 23:50:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Balböceği

vay be bu kadar islimisin sen ama cok cok guzellerrr  ;)  :icon_thumright: :icon_thumright:

Zeynep_Sena

hepsi cok hoslar vakit lazim tabi ormek icin yada aliskanlik gercekten turkiyede olsam cok yapardim ama burda olmuyo niyeyse bu yil  tr gittimde yalniz ne gordum bunlarin aynilari makine orguleri cikmis cok tatli hatta ben aldim bi kac tane tabiki el orgusunun yerini tutmaz ama hem fiyati uygun 5 tl idi hemde benim gibiler icin ideal ellerine saglik seninkilerin yerini tutmaz tabiki benimkiler

aleyna635

çok güzeller ellerinize sağlık.bende beyaz pembe çizgili olanından işledim ama sade beyaz rengini işledim ben.altlarına kurdale işi ile motifler yaptım çok hoş oluyo sizde böle denyebilirsiniz.çizgili de başka havalı olmuş...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: sulugöz - 19 Kasım , 2009, 00:05:56
hepsi cok hoslar vakit lazim tabi ormek icin yada aliskanlik gercekten turkiyede olsam cok yapardim ama burda olmuyo niyeyse bu yil  tr gittimde yalniz ne gordum bunlarin aynilari makine orguleri cikmis cok tatli hatta ben aldim bi kac tane tabiki el orgusunun yerini tutmaz ama hem fiyati uygun 5 tl idi hemde benim gibiler icin ideal ellerine saglik seninkilerin yerini tutmaz tabiki benimkiler
tşk bende zaten geçen seneden beri evde kaldığım için örgüyle uğraşıyorum.daha öncesinde hiç vaktim olmuyordu can sıkıntısından başladım örgüye.  aslında ilk başladığımda böyle şirin şeyler ortaya çıkacağını bilmiyordum. ben bunları hediye yapıyorum buradakilerin hepsinin gideceği yer hazır Allahım bana da nasip ederse kendi bebişime de örerim inşaallah. o zamana hevesim bitmezse....

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aleyna635 - 19 Kasım , 2009, 00:09:29
çok güzeller ellerinize sağlık.bende beyaz pembe çizgili olanından işledim ama sade beyaz rengini işledim ben.altlarına kurdale işi ile motifler yaptım çok hoş oluyo sizde böle denyebilirsiniz.çizgili de başka havalı olmuş...
sade  beyazda yaptım onu da ekleyim bak ama kurdale işini bilmiyorum ama öğrenmeyi çok istiyorum bir kurs olsa buralarda giderdim eminim oda çok güzel olmuştur

βαlκιz

çok gzellerr ayy beyazz daha hşuma gitti ellerine saglıkk  :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: oºO BaLkIz Oºo - 19 Kasım , 2009, 01:35:04
çok gzellerr ayy beyazz daha hşuma gitti ellerine saglıkk  :nazar:
tşk ederim beğendiğine sevindim  ;)

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

banu_fth

cansu bunlar neeee çok güzelleeeeeerrrrrrrrr aşık oldum resmeeeeen bu çeketlere beeeeeennnnnnnnn ayyyyyyyyyyy

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :-ooo :-ooo :-ooo :love9: :love9: :love9: :love9: :love7: :flowers: :flowers:

yaaaaaaaaa nası yapılıo bunlar yaaaaaa ben de yapabilmek istiommmmmmmm :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

xxcansuxx

tşk ederim canım aslında yapılmaları kolay bende netten başlamıştım örgüye annem bile hayret etmişti yaptıklarıma... yakadan başlamalı yelek ve ceketler daha kolay örülüyor canım kayınvalidem göstermişti yakadan nasıl başlandığını ondan sonrada modelini kendin koyuyorsun beğendiğinden :)  pembe beyaz 2 renkli olanı ve diğer beyazı tek tığ çok kolay anlatırım kızına örersen  :opucuk:

elif35

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Temmuz , 2011, 11:14:23
tşk ederim canım aslında yapılmaları kolay bende netten başlamıştım örgüye annem bile hayret etmişti yaptıklarıma... yakadan başlamalı yelek ve ceketler daha kolay örülüyor canım kayınvalidem göstermişti yakadan nasıl başlandığını ondan sonrada modelini kendin koyuyorsun beğendiğinden :)  pembe beyaz 2 renkli olanı ve diğer beyazı tek tığ çok kolay anlatırım kızına örersen  :opucuk:

bende yakadan başlamayı hamileyken ördüm öğrencem diye şimdi sadece öyle örüyorum daha kolay dikmekle uğraşmıyor insan  :icon_thumright:  bende dantelden ziyade örgüye hastayım gece 2-3 e kadar oturup örgü ördüğümü bilirim ben bayılıyorum ya hiç sıkılmam yaz kış örüyorum  :muzz:

Aytii

çok güzeller gerçekten emeğine sağlık  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANSUCUM ÇOK GÜZELLER YAA BUNLAR MASALLAHH HAMARATLISIN SEN

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

FeHi