28 Nisan , 2024, 06:45:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DOGUMA TAM 19 GUN KALDI DUYGULARIM COK KARISIK.!!

Başlatan ester, 18 Kasım , 2009, 04:25:39

« önceki - sonraki »

DER!N

Rabbim yardımcın olsun, hayırla ve sağlıkla gönlünden geçtiği gibi olsun inş. doğumun. 

Şafaklarımız çok yakınmış senin 16 benim 12 günüm kaldı. Rabbim neylerse güzel eyler, amenna ve saddakna..

:amin: :amin: :amin:

Balböceği

allah yardim etsin cnmmm cok zor bende yeni evlendim gutbettetimmm italya
ama esim biliyor saolsun oyle sey olursa akrabalarda varrr rabbim yardimcin olsun  :amin: :amin:

ester

Alıntı yapılan: __Derin__ - 21 Kasım , 2009, 12:24:12
Rabbim yardımcın olsun, hayırla ve sağlıkla gönlünden geçtiği gibi olsun inş. doğumun. 

Şafaklarımız çok yakınmış senin 16 benim 12 günüm kaldı. Rabbim neylerse güzel eyler, amenna ve saddakna..

Canim benim :opucuk: demek seninde cok az kalmis yavruna kavusmaya :binkybaby: rabbim sanada gonlunce hayirli  saglikli dogum nasibetsin tek nefesde kurtarsin ve yavrunu sorunsuz kucagina almayi nasibetsin :amin: :amin: :amin:  Bu guzel dileklerin icin cok tesekkurederim ve hayirli haberlerini  bekliyoruz insallah    :nazar:

ester

Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 21 Kasım , 2009, 16:27:11
allah yardim etsin cnmmm cok zor bende yeni evlendim gutbettetimmm italya
ama esim biliyor saolsun oyle sey olursa akrabalarda varrr rabbim yardimcin olsun  :amin: :amin:

Cok tesekkurederim canim  :amin: evet zor gercekden ama insan cok seylere alisiyor zamanla bunada alisiyor ne diyelim buna sukur :amin: allah herpimizin yardimcisi olsun  :amin: :amin: :opucuk:

DER!N

Alıntı yapılan: ester - 21 Kasım , 2009, 16:30:31
Alıntı yapılan: __Derin__ - 21 Kasım , 2009, 12:24:12

Canim benim :opucuk: demek seninde cok az kalmis yavruna kavusmaya :binkybaby: rabbim sanada gonlunce hayirli  saglikli dogum nasibetsin tek nefesde kurtarsin ve yavrunu sorunsuz kucagina almayi nasibetsin :amin: :amin: :amin:  Bu guzel dileklerin icin cok tesekkurederim ve hayirli haberlerini  bekliyoruz insallah    :nazar:

Teşekkür ederim canım.

SiRiNe

Ester arkadasim Allah yardimcin olsun, acmis oldugun sayfayi simdi okudum, insaallah su an bebisin kucagindadir,ve hersey sorunsuz gecmisti, umarim hersey yolundadir .