Balım Oğlum

Başlatan yeliz&osman, 24 Kasım , 2007, 02:32:30

« önceki - sonraki »

sevda

Bitanem erken değil ama sanırım bu ön hazırlık dönemleri de olabilir ama inanki bana böyle olupta 8 aylıkken çıkan dişler bile var yani ağzının sulanması hem yanıltıcı hemde gerçek olabiliyorr güzelimmm...

şerife Berat

sevdaya katılıyorum canım 2,5 aylıkken bıle dıslerı cıkan bebekler var,hatta bızım doktorumuzun kızı nın dogdugunda 2 tane dişi varmış :honk:

seda_pehlivan

sayfanız hayırlı olsun  :hieyt:

duru boncuk

canım benim kızımda o dönemlerde aynı şeyleri yaptı ama şimdi 5.5 aylık be dişleri geliyo yani ikiside olabilir  :icon_thumright:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

benim kizim 2aylik iken herkezi isirmaya calisiyodu ve agzida cok sulaniyodu ama 5 aylik ikende disleri cikti yani hersey olabilir canim  :opucuk: :opucuk:

yeliz&osman

cok teşşekkürler arkadaşlar bilgilendirdiğiniz için  8)

adalet

selam canim oncelik ismin ne
benim oglanda cok erken disleri geldi 5 aymiz bitikten sonra dislerimiz geldi 3 aylikinde surekli kacindiriyorduk  :k06:
ebe demisti disler cikmasa bile kabariyorlar damak altinda cikmasi uzun surebilir
optum  :opucuk:

bengü

benim kizim 5 bucuk aylik biraydir ayni sikintilari bizde cekiyoruz ama bi türlü gelemedi dislerimiz ama eli kulaginda sabah aksam gelcek gibi bencede bu ön hezirlik olabilir zaten bir ay felan buluyo disin cikmasi canim 3 aylikta cok erken ya yazik yavruma.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

Almiş'inAnniş'i

Almira'nın 1,5-2 aylıkken inanılmaz salyası vardı  :cildir:
2 dk. da yakası su oluyodu
bende acaba diş mi? dedim
araştırdım int.den
bebeklerin tükürük bezleri çalışmaya başlıyormuş
ama tükürüklerini yutmayı bilmedikleri için salya olarak ağızlarından akıyormuş  :honk:
ek gıdalara geçtiğimizde salyası kesildi
sanırım artık tükürüğünü yutmayı öğrendi  :hello2:
yani salyanın iki sebebi olabilir
-tükürük bezleri
-diş  :laughing7:

sevda

Bal bebek ve bal annesi nasıllarmış bakalım.... ;)

yeliz&osman

Alıntı yapılan: adalet - 01 Aralık , 2007, 02:29:48
selam canim oncelik ismin ne
benim oglanda cok erken disleri geldi 5 aymiz bitikten sonra dislerimiz geldi 3 aylikinde surekli kacindiriyorduk  :k06:
ebe demisti disler cikmasa bile kabariyorlar damak altinda cikmasi uzun surebilir
optum  :opucuk:

canım ismim yeliz bilgilndirğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürler  :flowers: :flowers:

Alıntı yapılan: sevda - 02 Aralık , 2007, 17:08:12
Bal bebek ve bal annesi nasıllarmış bakalım.... ;)

teşekkürler canım iyiyiz sen nasılsın oğluşun biara rahatsızdı umarım şimdi daha iyidir  :amin: :amin:

şerife Berat

merhabalar yelız ansılsınız bakalım bugun?

sevda

İyiyiz güzelim sağol şimdi daha iyi ve şu aralar şımarıklık yapmakla meşgulll... :k06:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: sevda - 03 Aralık , 2007, 15:26:01
İyiyiz güzelim sağol şimdi daha iyi ve şu aralar şımarıklık yapmakla meşgulll... :k06:
[/quot

hasta olmasınlarda sevdacım iyi olsunlarda yaramazlık yapsınlar

yeliz&osman

Alıntı yapılan: şerife Berat - 03 Aralık , 2007, 15:23:56
merhabalar yelız ansılsınız bakalım bugun?

merhaba şerife hamd olsun iyiyiz sizler nasılsınız ?