Balım Oğlum

Başlatan yeliz&osman, 24 Kasım , 2007, 02:32:30

« önceki - sonraki »

yeliz&osman

Alıntı yapılan: özgül-duru - 30 Aralık , 2007, 12:11:31
sağol canım ama ben seninkini yemek istiyorum demek istedim  :hungry:yanlışmı anlaşıldı acabaa :icon_scratch: :icon_scratch:

evet tatlım yanlış anladım özür dilerim tabiki sende yiyebilirsin afiyet olsun  ;)

duru boncuk

duru boncuk

bengü

mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

-Butterfly-

:opucuk: :opucuk:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sevda

esra_yesiloz

YENİ YILIN SANA VE TÜM SEVDİKLERİNE SAĞLIK MUTLULUK VE HUZUR GETİRMESİ DİLEĞİYLE  :k06:  :k06:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

mutlu saglikli ve huzurlu nice yillara :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

semra

YENI YILINIZ MUTLU OLSUN :flowers:

yeliz&osman

hanımlar hepinize teşekkür edrim hepiniz yeni yılı kutlu olsun sevdiklerinizle nice seneler inşallah :amin:

31 aralık sabahı istanbuldan haber geldi ablam o gece doğum yapmış  :muzz: :muzz: ve alel acele istanbula gittik bebeğimi kaynanama bıraktım bir geceliğine gittim yılbaşında ailemin ve minik yavrunun yanındaydım mis gibi kokuyordu yavrum doya doya kokladım cünkü birdaha ne zaman görürüm bilinmez en azından havalar ısınana kadar gidemem bu cok kötü oluyor bütün ailen başka bi yerde sen başka biyerde her istediğnde gidilmiyor annemlere bebeğimin resimlerinden götürdüm annem ablam kardeşim resmi koklaya koklaya sevdiler uzaklık cok kötü ya  :y25:

sevda

Canım yaa çok sevindim demek yiğen geldi hadi hayırlısı allah analı babalı büyütsünnn..

Bende uzaklarda tek başına bebeğini büyütenlerdenim ve seni okadar iyi anlıyorumki keşke yanımda birisi olsaydı diyorum ama tek tesellim eşimin yanımda her daim olması oda olmasaydı ben ne yapardım... :-[

bengü

canim istan´bul okadarda uzak sayilmazki keske oglunuda getirseydin gitmisken biraz kalirdin hem ya.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

duru boncuk

yelizcim oğlunla birlikte gitseydinya hem ailenle birlikte geçirirdin yılbaşını uzakta değil sonuçta :dontknow:

-Butterfly-

yelizcim tebrikler guzelim demek ailenize yeni bir uye katildi allah anali babali buyutsun yeni bebeginizi bu arda siz nerdeisniz canim? uzak derken merak ettim.. ozgulun dedigi gibi keske bebeginide gorturseydin onuda gorurlerdi !! ama sanirim kisa sureligine gittin cocukla eziyet olur diyede dusunmus olabilriisn vede tabiki en buyu sorun kis !! neyse insallah yazin gorurler  :opucuk: :opucuk: :opucuk: