meleklerim iyiki varsiniz

Başlatan bengü, 24 Kasım , 2007, 01:02:17

« önceki - sonraki »

duru boncuk

bende öyle diyorum kaderimizde varsa yaşıyacaz ama yinede çok tedirginim yaa  :y25: :y25:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

bende ocak ayinda gidicem korkular simdiden basladi beni olmek korkutmuyoda sadece ucagin dusus aninda yasanan korku ve aci ciglilar vede kizimin yanimda olmasi bu cok aci bisey olsa gerek.

Allahim hic kimseye birdaha boyle acilar yasatmasin insallah bize bebislerimizin nasil buyudugunu yuva kurdugunu hepsini doya doya gostersin  :amin: :amin:

duru boncuk

semra

sana katiliyoru tubiscim  :amin:allahim vefat edenlerin yerini cennet etsin  :amin:

bengü

kizlar ölenlere allah rahmet eylesin bende tubiscim ölümden cok o heyecan cigliklar beni ürkütüyo ama allah alnimiza ne yazdiysa o olur .bu ölüm konusunu kapatalim isterseniz bi kötü oluyorum iki gündür baya yogunuz dün kaynanamlari kaynanamin annesini esimin akrabalarini kisacasi kahvaltiya cagirdim bugünde görümcem cagirdi ordaydik yarin kaynanam cagiriyo persembe esimin ananesi cuma elti kari cagiriyo anlicaginiz bu hafta yogun gececek biz öyleyiz yakin oldugumuz icin e kis ayinda biyerede cikamiyo insan devamli birbirimizi cagiririz cokta zevkli oluyo.bugün kizimi yürüme arabasina koydum ay bi sevdiki sormayin gülücükler saciyo tabi fazla tutmadim ayaklari agrir diye ama cok sevdi melegim.büyük kizimda simdi babannesinde tam bi babanne sapigi ayol canida sikilmiyo onunla öyle oturuyo orda :k06:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: bengü - 04 Aralık , 2007, 18:06:02
kizlar ölenlere allah rahmet eylesin bende tubiscim ölümden cok o heyecan cigliklar beni ürkütüyo ama allah alnimiza ne yazdiysa o olur .bu ölüm konusunu kapatalim isterseniz bi kötü oluyorum iki gündür baya yogunuz dün kaynanamlari kaynanamin annesini esimin akrabalarini kisacasi kahvaltiya cagirdim bugünde görümcem cagirdi ordaydik yarin kaynanam cagiriyo persembe esimin ananesi cuma elti kari cagiriyo anlicaginiz bu hafta yogun gececek biz öyleyiz yakin oldugumuz icin e kis ayinda biyerede cikamiyo insan devamli birbirimizi cagiririz cokta zevkli oluyo.bugün kizimi yürüme arabasina koydum ay bi sevdiki sormayin gülücükler saciyo tabi fazla tutmadim ayaklari agrir diye ama cok sevdi melegim.büyük kizimda simdi babannesinde tam bi babanne sapigi ayol canida sikilmiyo onunla öyle oturuyo orda :k06:

evet canim haklisin olenlere allah rahmet eylesin diyip kapatalim
canim senin butun aile orda herhalde ne guzel gidip gelebilecegin bir yerlerin var haline cok cok sukret canim bak benim burda kimsem yok
camda esimin yollarini gozluyorum eve gelsede biryerlere gitsek diye
:opucuk: :opucuk:

bengü

benim ailem yok canim onlar esimin ailesi ama iyi anlasiriz hem ben türk mahallesinde oturuyorum burasi ayni türkiye gibi ekmekci kapiya gelir balikci gelir sebzeci yani sanki türkiye gibi ben o yüzden fazla zorlanmadim alismakta.öbür türlü düsünüyorumda kafayi yerdim burada heralde.

sevda

Evet yaa şöyle güzel şeylerden  bahsedelim nedersinizzz .... ;)

Evet bende yeni resimlerr istiyorum yaprak gibiii.... :flowers:

bengü

evet ya biraz sansliyim o konuda galiba aslinda evimden pek memnun degilim cünkü cocuk odasiyla yatak odasi birbirine uzak kaliyo dolayisiyla cocuklar hep birlikte yatak odasina sikisiyoruz ama mahalleyi birakipta hic biyere gitmekte istemiyorum hele yaz olunca mahalle cok büyük bizim ama hep türk herkez yazin cayini demler kimisi böregini alir cocuklara yüzme havuzu kurariz hep aksama kadar disarda oturuyoruz sohbet ediyoruz oyüzden mahalleyi birakmak istemiyorum hem tasinirsam izinede gelemicem cünkü cok masraf ev tasinmak secim yapmak zorundayim bi türlü ne yapacagimi bilemiyorum.resim konusundada ya yollayamiyorumki yeni resimler hep boyutu cok büyük diye almiyo sayfa nereden kücültülüyo bu boyutlar bi bilsem.

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: bengü - 05 Aralık , 2007, 23:21:11
evet ya biraz sansliyim o konuda galiba aslinda evimden pek memnun degilim cünkü cocuk odasiyla yatak odasi birbirine uzak kaliyo dolayisiyla cocuklar hep birlikte yatak odasina sikisiyoruz ama mahalleyi birakipta hic biyere gitmekte istemiyorum hele yaz olunca mahalle cok büyük bizim ama hep türk herkez yazin cayini demler kimisi böregini alir cocuklara yüzme havuzu kurariz hep aksama kadar disarda oturuyoruz sohbet ediyoruz oyüzden mahalleyi birakmak istemiyorum hem tasinirsam izinede gelemicem cünkü cok masraf ev tasinmak secim yapmak zorundayim bi türlü ne yapacagimi bilemiyorum.resim konusundada ya yollayamiyorumki yeni resimler hep boyutu cok büyük diye almiyo sayfa nereden kücültülüyo bu boyutlar bi bilsem.

bende oyle bir mahallede oturmak cok istiyorum :( :(

bengü

ah caniiiiiiiiiiiim kiyamam gel seni bizim mahalleye alalim

duru boncuk

ah birgül ne güzel en azından mahallen iyiymiş canım hemde eşinin ailesiyle iyi anlaşmanızda çok güzel senin için sen azından sadece aile hasretin var ya hepten tek başına olsaydın bak tubişim ne kadar üzülüyo gerçi bende kendi ülkemde tubiş gibi eşimin yollarını bekliyorum çünkü bu şehrin hiç bi yeri yok benim yanlız gezebileceğim ve hiç sevmiyorum burayı o yüzden nemde gurbette sayılırım ve sizide çok iyi anlayabiliyorum allah yardım etsin zor iş yaa :y25: :y25: :y25

duru boncuk

http://load.imageshack.us/

birgülcüm bu adrese gir gözattan resmi seçip host it yazan butona tıkla ve açılan sayfadan reklam resminin altındaki url adresini kopyalayıp yanıt gönder kısmına yapıştır bu kadarrrr

bekliyorum artık meleklerin resmini ona göreee

bengü

beremedim desem inanirmisin ingilizce yaziyo pek bisey anlayamadim canim ya üffffffff.

duru boncuk

sen gönder ben senin yerine yapıım diyecem ama seninde öğrenmen lazım nasıl anlatsamkii  :icon_scratch: