meleklerim iyiki varsiniz

Başlatan bengü, 24 Kasım , 2007, 01:02:17

« önceki - sonraki »

bengü

yaprak buldum internetten isvec türkce tercume sayfasina gir ve hamur mayasi yada maya diye bak bulduktan sonra dükkana sorarsin ok
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

bengü

ya aslinda benim adim birgül üye olurken kizimin adini yazmistim öyle kaldi kücügünün adi bengü büyügü zara.

sevda

Yaa birgülcüm benimkisi çok seviyor lahmacunu adamı soğutmasammı .... :suclu:

-Butterfly-

:))  ayhhh sevda ilahii  :ehi: :ehi: yap yap sogumaz :)) biraz bol acili yap ates bilem basar  :-ooo

bengü

sevdacim benim koca yapabildigine göre sen hayli hayli yaparsin bence.adam lahmacuna bayiliyo ama sen onu bu zevkinden mahrum birakiyon  :caca:hemen buaksam lahmacuna baslaniyo enisteye yazik degilmi yaaaaaaaa.

bengü

fala pek inanmam ama falsizda kalmam dermisim yaprak buldunmu mayanin isvec dilinde nasil söylendigini

sevda

:ehi: yahuuu ben beceriksizim yaaa hani yapacağımdan da pek bir lezzet tad alamıycakk yaaa adamda bunu seviyo yaa ben adamı ondan soutmak istemiyorum yaaa  :k06: benimkisi neye dönüşür bak onu bilmiyommm  ondan korkuyum yaa adamın sevdiğişeyden ömür boyu uzaklaştırırsammm he eheee heee  :ehi: :suclu:

bengü

ya birincisi iyi olmayabilir oda acemi isi olur neolck sanki ikincide elin alisir merak etme. :k06:

sevda

TAMAM KISS DENİYCEMMM BAK SENDEN ALDIM GAZIII  ;)AMA  OLMAZSA SENİN ÜSTÜNE ATARIMMM HAAA  :k06: YYAA AŞKIM TARİFF BÖYLEYMİŞŞŞ DİYEE   :ehi: AMA BU GÜN DEĞİL DENEDİĞİMDE MUTLAKA YAZICAM SANA...

bengü

ok bitanem bekliyorum bende bazen tutturamadigim sey olursa ama tarifi böyleyedi canim aynen uyguladim bende suc yok yada firinda bi problem var kesin diye aradan siyriliyorum. :suclu:

pelinim

bengü

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

canim bende ayni sorun var bende bahaneler uyduruyodum ama artik oda olmuyo o yuzden benimki artik bakti tadi guzel digil bana hic soylemeden cope dokuyo yemegi sonrada aliyo eline salca sogan kendisi yapiyo.
valla bunu utanarak soyluyorum benim yemeklerimden cok cok daha guzel oluyo tadi :k06: :k06:

duru boncuk

ayy kızlar şu lahmacun olayını kapatın artık nolur yaaaa bak ben zaten beceriksizin önde gideniyim yapamamda biyerim şişicek valla yaaaaaaa :ehi: :ehi: :ehi:

sevda

Çok güzelsinizzz sanırım şimdi dahada güzel ve formundasındır fıstık.... ;)