29 Nisan , 2024, 00:11:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

meleklerim iyiki varsiniz

Başlatan bengü, 24 Kasım , 2007, 01:02:17

« önceki - sonraki »

bengü

saolun kizlar özgül türk programlarim var ama tv 8 hic bakmadim olmasa bile netten frekansini alip cikartirim iyi olur bende unutmazzsam yarin izliyeyim bakalim cünkü benim kizda arada bir kiskancligi tutuyo fikir edinirim nasil davranmam gerektigini bende bilmiyorum iyiki söyledin insallah biyerde birisi gelmez buaksam cok misafirim vardi anca gittiler bende netin basina kostum hemen.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

Evet güzelim o program gerçekten güzel önceden digitürkteydiii şimdi tv 8 dee izle hülya hanıma 3 tane soru sorma şerefine nail oldummm he hee arhanın o dönem yemekle problemleri vardı denedim ve gerçekten işe yaramıştı... ;)

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

minik sirine nasil oldu iyilestimi biraz daha  :opucuk:

duru boncuk

birgülcüm ben o mesajı yazalı geçti canım oprogram kaçırdın yaniiii :k06: :k06:

bende çok beğendim o programı fırsat buldukça izliyorum tavsiye ederim canım

bengü

tüh demek kacirdim kiz iki cocuktan nete girmeye pek vaktim olmuyo gelen gidenimde cok oluyo e alisveris ev yemek derken ben kacirmiyayimda kim kacirsin ballarima yeni ciciler aldik bayramlik bi ara resimlerini cekip koyarim cok güzel seyler aldik vallahi.

sevda

Amanada yerim ben bayramlıklarını ama bayramdan önce mutlaka koy resimlerini oldumu... ;)

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

15 Aralık , 2007, 23:09:25 #126 Son düzenlenme: 16 Aralık , 2007, 23:03:12 Tuana'NIN ANNESI TUBIS
ben geldim birgulcugum hani sikayet etmisin ya kimse gelmiyo diye oyle olsun ben gelmiyomuyumki senin ve meleklerimin sayfasini ziyaret etmeye hiiiiiiiii :caca: :caca: :caca:

-Butterfly-

iyi gunlerde eskitsinler insallah cokta yakisir guzellerime eminim  :muzz: en kisa surede resimlerini bekliyoruz cicilerin  :opucuk:

bengü

tubacim sen bikac gün kendi sayfana bile gelemedin isin gücün varmis oyüzden saymadim canim seni darilma.valla resimleri en kisa zamanda koyucam vakit bulabilsem bu iki cadi sacimi kasimaya vakit birakmiyolar bazen inanin,

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: bengü - 16 Aralık , 2007, 17:31:37
tubacim sen bikac gün kendi sayfana bile gelemedin isin gücün varmis oyüzden saymadim canim seni darilma.valla resimleri en kisa zamanda koyucam vakit bulabilsem bu iki cadi sacimi kasimaya vakit birakmiyolar bazen inanin,

tamam canim anlastik ozaman eeee neler yaptiniz bakim nasillar kelebeklerim benim :opucuk:

sevda

Annem sen gell bisee ben cadılarına bakayımmmm büyük bir zevkleee sende sıpacığımı seversinnn hem başınıda kaşıma fırsatı bulursun nedersin... ;) :opucuk:

bengü

tubisim anlastigimiza sevindim kelebeklerim iyiler bugün evde temizlik vardi büyük kizim kindergaten dan gelince biraz uyudu kücükgede babasi bakti bende bi güzel temizlik yaptim birazdanda kaynanama gitcem tatli yapcaz malum bayram geliyo sen ne yaptin bakalim.

bengü

sevdacim ah canim keske gelebilsem ne iyi olurdu birisi gel deeyince hemen cikip geliveresim geliyo :(ama malum sartlar el vermiyo kisin ortasinda.kis demisken allahim buarsi okadar sogukki anlatamam sabah kizi okula getirirken resmen dondum yahu :icon_pale:bu sogukta hic biyere kimildayamam annem sen gel desem hem  :icon_scratch:

sevda

AHHH AHH BURASI ÖYLE SOĞUKKİİ SANRIM BU BAYRAM SOĞUK GEÇİCEK GİBİ... :-\

-Butterfly-

bengucum sogukmu dediniz banami oyle geldii  :cildir: siz gelinde asil burada soguk gorun  ;D  su anda disaridaki  hava -10 derece  bu daha ilerleyen donemlerde  -27 kadar dusuyor yani burnundaki mumukler buz tutuyor dusun artik :)) neyse guzel kizlarin nasil canimmmm  :opucuk: