meleklerim iyiki varsiniz

Başlatan bengü, 24 Kasım , 2007, 01:02:17

« önceki - sonraki »

duru boncuk

sevda

Allah seni meleklerinden hiiiiççç ayırmasınn... :amin:

bengü

iki gündür hastayiz bu gece nöbet vardi evde kücük hanimin disleri cikacak büyüzdende yine grip oldu düngece hic uyuyamadi yavrum aslinda böyle yapmazdi ama gece bi kalkti disleri aciyo hirsindan geceliginin önünü hep isira isra ipislak yapmis neyse jel sürdüm emzirdim biraz bakindi sonra uyudu sonra bidaha kalkti busefer burnu tikanmis neyse damla damlattim geceligine hemen acildi yine uyudu bitmedi sonra bidaha uyandi busefer aglayarak anladim karni agriyo iki gündür kakasini yapamamisti bi saat karnini ovdum sicacik battaniyeyle karnini sardim sonunda kakasini yapti hemen altini temizledim ve emzirdim yine uyudu sabah 8.30 da bidaha kalkti bu sefer sadece karni acti emzirdim biraz oynadik simdi uyumasi icin onu yanliz birakti ben yaninda yatarsam uyumuyo illa yanliz olacak hanimefendi.uyuyup uyanmaktan gözlerim yorgun kafam sersem aslinda esim kalkti büyük kizimi disari cikartcakmis ama simdide ben uyuyamam hava aydinlaninca uyuyamiyorum istedigim kadar ugrasayim.az sonra esimin ananesine kahvaltiya gitcez ama okadar yorgunumki kolumu kimildatacak halim yok aksamda cocuklar yattiktan sonra evi temizlicem diye gec yattim allahtan simdi ev temiz cünkü yatacam koltukta tv bakicam.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

bengü

bengü

bengü

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

canim cok gecmis olsun insallah hemen cikarir dislerinide sende rahat uyursun :amin: :amin:

biliyormusun bendede var o sorun gunduz olunca hayatta uyuyamam esim tuanayi disari cikarirdi sen uyu evede derdi deli  gibi yorgun ve uykusuz olurdum ama uyuyamazdim

ama bunlar gecicek insallah canim minigimiz incileri ciksin sende rahatlicaksin :opucuk: :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

geçmiş olsun kuzuya  :sad1:
inşaallah bir an önce gelir incileri de rahatlar  :amin:

bengü

saol canim daha cooooooook hasta olucaz bu daha ikinci dis sirada kac tane dis var. :dontknow:

sevda

Valla her bebeğin diş çıkarımı hatta yerleri bile farklı olıyor mesela biz en son 9 tane birden çıkardıkkk ve hepsinde de hasta olduk bütün dişlerin öncesinde.... :-\

duru boncuk

ah canım geçmiş olsun umarım geri kalanlar böyle çıkmazlar bengücüm  :amin: :amin:
yazık yavrumada yaa öpüyorum onu yeni incilerinden  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bengü

tesekkür ederim canlarim saolun.bu disler cocuklari cok agresiflestiriyo bazen cocugumu taniyamiyorum  :y25:

duru boncuk

birgülcüm orda türk kanalları varmı bilmiyorum ama yarın tv 8 de anne olunca anladımın konusu kardeş kıskançlığıymış ben çok beğeniyorum o programı belki sanada fikir verir bak istersen varsa 14.30 da

-Butterfly-

bengucum ellerine saglik guzelim  resimler muhtesem otesii  :opucuk:

cok cok gecmis olsun kuzucuga insallah en kisa surede atlatir yavrum iyilesir .. canim bneim ya kiyamammm :opucuk:

pelinim

Bengü geçmiş olsun meleğine..inşallah diğer dişleri kolay çıkarır..