hamilelikte utandıran anlar:)

Başlatan мiŁenα., 17 Kasım , 2009, 10:45:12

« önceki - sonraki »

Balböceği

kizlar allah yardim etsin size dogumdaaa ayyy annem derdiki
1 kere dogurda gorr derdiii annelik nasilmis diyee etleri yirtiliyor adamin derdii :k06:

catir catir dogurunnnn  :ehi: :ehi: :ehi:

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 20 Kasım , 2009, 13:52:12
kizlar allah yardim etsin size dogumdaaa ayyy annem derdiki
1 kere dogurda gorr derdiii annelik nasilmis diyee etleri yirtiliyor adamin derdii :k06:

catir catir dogurunnnn  :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10:

Demet_dk

20 Kasım , 2009, 14:09:52 #47 Son düzenlenme: 20 Kasım , 2009, 14:16:02 Demet_dk
Alıntı yapılan: oºO BaLkIz Oºo - 20 Kasım , 2009, 12:06:18
sana lavmanmı yaptılar sezeryanda yapılıyomu bana yapmadılarr çekil arkamdan demişin bak bunada çok güldüm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

evet canım yaptılar çok komik oluyo ya için gıdıklanıyo sanki o sıvı fışkıracak gibi
bende dedim hemşireye napim çekil arkamdan nolur nolmaz çünkü tutamıyosun  :ehi:

annemde hep dua etti ben sezeryan olayım diye
hep derdi kemiklerim kırılıyo sanmıştım sizi doğururken diye
canım tatlıdır benim ya o an strese girersem falan diye annem korkmuştu
çünkü benim strese girmem demek bebeğin strese g,rmesi demek

ĸﻪгﻪოεl

sevdacıııım ben zeynep kamılde yapcam yakacıkta ınsallah gırmez stajer stajerlere uyuz oluyorum bılıp bılmeden her b... burnunu sokuyolar ben cataldayım kurtaj olanlar bılır uzu bır demırle uçu kancalı ıcını temızlıyolar aldı delı stajerın bırı ıçımı  karıştırıp duruyo dedım napıyosunsen corbamı yapıyon dedım kadın mosmor olmuştu insallah gırmezler bana özel deyılya belkı olur :dontknow: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ѕєν∂α¢αη

Alıntı yapılan: ĸﻪгﻪოεl - 20 Kasım , 2009, 14:18:48
sevdacıııım ben zeynep kamılde yapcam yakacıkta ınsallah gırmez stajer stajerlere uyuz oluyorum bılıp bılmeden her b... burnunu sokuyolar ben cataldayım kurtaj olanlar bılır uzu bır demırle uçu kancalı ıcını temızlıyolar aldı delı stajerın bırı ıçımı  karıştırıp duruyo dedım napıyosunsen corbamı yapıyon dedım kadın mosmor olmuştu insallah gırmezler bana özel deyılya belkı olur :dontknow: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Canım zeynep kamil üsküdarda değil mi? ben karşıda oturuyorum. eşim özel bi hast.de çalışıo orda yapcam doğumu Allah kısmet eder de o günleri görürsem. söylersin sende istemem dersin hangi hastane olursa olsun.

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

anladım elıfcım ıns kolay dogum nasıp eder rabbım bıze

:love9: :love7: :love9:

..eLif..

sonunda pamuğunu kucağına al gerisini saniyesinde unutuyorsun canım :)
ben belki sezeryan olurum diye 2 gün ne ekmek ne su hiçbişey vermediler su su die sayıklıyordum  :'( doğurdum kucağıma aldım kuzumu eşim sandivç tarzı bişey getirdi al ye hadi diye ne yemesi be kızımı izlicem ben git demişim ;D ;D
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

мiŁenα.

:k06: :k06: :k06:

dmı o an hersey ehrkez bır keneara dunya duruyor bır duygu olur emınım  :binkybaby:

..eLif..

Allah daha güzel & daha yoğun duyguları sanada yaşatsın canm  :-*
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

мiŁenα.

ıns canım ....cok merak edıyorum o anı :love9: :love9:

Demet_dk

harika bi duygu ya  :love9:
bende çok susamıştım sabah doğum yaptım akşama kadarda su içemedim
ben ayılırken bebeişim ağlıyodu bende ağlayarak ayıldım ikimiz beraber ağlaştık
baktım eşim babam annem ve yakın arkadasım ağlaşıyoruz  :y25:

мiŁenα.

ayy benım bılem gozlarım doldu :y25:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 20 Kasım , 2009, 16:51:45
ayy benım bılem gozlarım doldu :y25:

o ilk günler anlatılmaz hastaneye gidiş,o merak, bekleyiş, ilk karsılaşma harika gerçekten
biçok duyguyu aynı anda yaşıyosun ve yaşatıyosun

мiŁenα.

Demet_dk

farkındamısın konu başlığıyla içerik farklı oldu  :ehi: