Bana dua edin cok agrim var

Başlatan SiRiNe, 21 Aralık , 2009, 01:42:18

« önceki - sonraki »

selmay

him him  simdi okudum anladim, gecmis olsun sirine ,cok istirahat et,sen isvicredemi oturuyosun her ülkenin ayri ayri kurallari varya 25 haftalik neden bakmadi ki anlamadim ,cinsiyetdemi ögrenmedin tatlim önceden hic mi bilmiyosun? bazen  trdeki uyulmayan kurallar insani mutlu edebilio tr deolsa  bakarlardi zaten trde butun arkadaslarim  en az12haftalikken cinsiyetlerini ögrendiler biz hala adamin agzina bakyioruz onlar icin hersey cok normal sanki biz makinayiz duygumuz yok,bazen bilerek yaptiklarini dusunuyorum yabnciyiz ya...... neyse canim ii olduklarini ögrenmisinya bidakine ins görürsün uzme kendini stres yapma

✿sweet_sweet✿

canim ultrason yapmamislarr ogrenememis oyuzden sirinede.. sadece muayene yapmislarr.. 2 hafta sonra ogrenecekmis cinsiyetini... oda bizim gibi yurt disinda yasiyorr hersey kanun kural biliyorsunn.. rica etsende bakmiyorlarr 

✿sweet_sweet✿

selmaycim ciktim ben yarin girerim yine optumm :flowers:

selmay

ok tatlim bayyyyyyyyy ii eglenceler

мiŁenα.

ayy sırıne bu dr adammı catlatır :k06:

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

aynen mother  ;D  evet selmay öyle 18 haftada ben girdim ilk ultrasyonuma ama görememislerdi 28 haftada ikinci kez girecegim bebeklerin gelisimini kontröl edecekler , bakalim hayirlisi  :k06:

SiRiNe

o zamanda belli olabilir ins. buranin doktorlarinda is yok rus ebeler dahada iyi  ;D ilk ultrasyonumda kadina soru soruyordum cevap bile alamadim tam o orda konsantire olmust ölcup biciyordu elimede 2 kagit tutusturdu siyah orda herhalde bebeklerin ense kalinligi felan ölcumler yaziyordu hic bir aciklama yapmadi  :cildir: Ataturk ne demis beni turk hekimlerine teslim edin öyle demisti degilmi ;D