°ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° Canışım Bebeğine Kavuştu (SAYFA 6)

Başlatan GüzeLCe, 16 Kasım , 2009, 10:58:21

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tülincim edacım papatyam çok teşekkür ederiz ne güzel şeyler yazmışsınız  :flowers:

mirayım seninde yeni bebeşin hayırlı olsun sağ salim kavuşmak nasip olur inşallah  :amin:

mavera en kıymetlim ırmakcım sizede çok teşekkürler  :opucuk:

Demet_dk

PINARCIM KIZIN ÇOK GÜZEL ÇOK İÇİM KAYNADI YA KARA KAŞ KARA GÖZ TIPKI BENİM OĞLUM GİBİ  :tongue3:

KIZINA SULANABİLİRMİYİZ  :tongue3:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 14 Eylül , 2010, 22:08:09

Uploaded with ImageShack.us

bugünlükte bu kadar yeter sanırım :D  :laughing7:

pınarım tatlım bebeğin çok güzellllllllllllllllllllllll adı gibi dup duru rabbm nazardan korusun uzun zamandır girmiyodum foruma şimdi gördüm cnm bnm bal bu bal öp onu benim için
sende çok mikemmelsin yaniiiiiiii :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

PINARCIM ALLAH ANALI BABLI BUYUTMEYI NASIP ETSIN BEBIGIN GERÇEKTEN ÇOK GUZELMIŞ  :nazar: :nazar: :nazar: SUBHNALLAH
YAVRUMUN SAÇLARINA BAK AYNI YIGENIM GIBI ÇOK OPUYORUM DURUYU  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ALLAH BAGIŞLASIN  :amin: :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: Demet_dk - 15 Eylül , 2010, 17:04:35
PINARCIM KIZIN ÇOK GÜZEL ÇOK İÇİM KAYNADI YA KARA KAŞ KARA GÖZ TIPKI BENİM OĞLUM GİBİ  :tongue3:

teşekkür ederim demetcim

damat adayımı çok çok öptümmmmmm :D

Demet_dk

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 05 Ekim , 2010, 18:46:26
Alıntı yapılan: Demet_dk - 15 Eylül , 2010, 17:04:35

teşekkür ederim demetcim

damat adayımı çok çok öptümmmmmm :D

bizde seni çok öptük canım

nasılsın duru nasıl arada gelin özletiyosunuz kendinizi

vuslat

bitanem benm kızın çok tatlı 40 bin kereee maşallah..  allah melekler diyarından gelen bu güzelliği sana ve eşine bağaşlasın cnm  :-* :opucuk: :opucuk:

[/ur

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

demetcim saol canım durucum şuan uyuyor netim bağlanalı bir hafta oldu burdayım artık ama gelen giden eksik değil maşallah
rabbimde eksikliğini vermesin misafirin kızım dün gece bir ağlama krizi yaşadı abartısız yarım saati buldu
çok korktuk soluğu dr da aldık ama bizim zilli dr u görünce sustu gülmeye başladı şaşırdım kaldım ne diyeceğimi

tubişim saol bitanem  rabbim senin meleğinide sağ salim kucağına almayı nasip tsin inşallah

мiŁenα.

Hayırlı olsun rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin..

Çok tatlı bir kızın var ..maşallah :nazar:

:love9: :love7: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

teşekkür ederiz eymende kocaman olmuş yakışıklı paşa :nazar:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°