°ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° Canışım Bebeğine Kavuştu (SAYFA 6)

Başlatan GüzeLCe, 16 Kasım , 2009, 10:58:21

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

pınarımmmmmmmmmmmmmmm gözün aydın cnm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin resim ekle en kısa sirede bakalım kızı annesinden güzelmi :D :D :D :D :D :D :D
öptüm cnm çokta özledimmmmmmmmmmmmmmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hepinize teşekkür ederim kızlar çok saolun site açılmadığı için resim yükleyemedim malesef  :dontknow: sonra yine denerim

Demet_dk

AککORTįє

10 Eylül , 2010, 21:26:29 #93 Son düzenlenme: 10 Eylül , 2010, 21:28:25 iLkNu® ।૧૦૩
pınarcımmm hayırlı olsun  canımmm daha yeni gördüm inan

ne zamandır akılmdaydın senn  

geçmiş olsun  kurtuldun Allah ın izniyle :opucuk:

sağlıkla huzurla büyüsün inş

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

DEMETİM SAOL HEMEN DENİYCEM

İLKNURCUM ÇOKKK TEŞEKKÜRLER CANIM

Demet_dk

pınar bu nasıl güzel bi bebeiş böyleeeee :nazar:
maşallah büyütmüşsün bebişi  :nazar:

AککORTįє

maşallah süphanallah 41 kere Rabbim nazarlardan korusun bu güzelliğii  :D :nazar:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

BİZDEN ŞİMDİLİK BU KADAR MİNİK SERÇEM ACIKTI SONRA YİNE YÜKLERİM İYİ AKŞAMLAR HEPİNİZE

Demet_dk

ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN PINARCIM ÇOK GÜZEL Bİ KIZ
İYİ BAKIN KENDİNİZE GÖRÜŞMEK ÜZERE  :opucuk:

Angel

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ayyy ayy pinarrrrrrrrrrrrr   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   oncelikle kirkiniz hayirli olsun

anammm ben bu kiziii yiycemmmmm kanim fokur fokurrr kayniyorrrrrrrrrrrrr   :nazar: :nazar: :nazar:

Allahim acilarini gostermesin hayirli bir evlat olur insallah canim benim   :amin:

Balböceği

oy oy masallah pinar ne tatli bu  :D kirkiniz hayirli olsun cnm  :opucuk:

miray

pınarrrr canım ya cok sevindim tebrik ederim sonunda kavustun mis kokulu yavruna  :k06:  :k06:  :k06:
güle güle büyüt minik kuzunu  :nazar:  :nazar:
ama yalnız cooookk sekerrrrr bayıldım kızına  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
rabbim analı babalı büyütsün canım

ırmak184

) SaMiRa (