°ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° Canışım Bebeğine Kavuştu (SAYFA 6)

Başlatan GüzeLCe, 16 Kasım , 2009, 10:58:21

« önceki - sonraki »

ertl

pınar seni kutluyorum rabbim inş hayırlı evlatlar verir yeni tanışıyoruz ama hamile olmana çok sevindim

dileKKK:)

CANIIIIIMM ÇOK SEVİNDİM YAAA ANLATAMAM..  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:         
ALLAHIM SAĞLIKLI BİR ŞELİKDE KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:     
DARISI TÜM İSYENLERE BANA ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

elif35

ben sana yazdım sanıyordum meğer yazmamışım kusura bakma senin hamile olduğun zamanlarda biz bebek çalışmaları yapıyorduk ya uygun değildim  :ehi: :ehi: rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah

can yine cannnn

pınarım nerdesin sen ya özledim valla merak ediyoz be yaz bize tatlım :opucuk:
can dediklerim....

miray

can yine cannnn

can dediklerim....

miray

valla bende tam bilmiyorum selcandı sanırım demişti melekler mekanında  :icon_scratch:

can yine cannnn

can dediklerim....

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

selam kızlar hepinize tebrikler için için çok teşekkürler
nermişim mirayım gülşahım canımsınız saolun :opucuk:
şuan 15 gündür falan istanbuldayım abimi bu sabah asker ocağına uğurladık gaziantebe gitti vatani görevini yapmaya
hayırlısı ile rabbim sağ salim dönmesini nasip etsin eşine kızına ve bize bağışlasın abimi ve tüm askerlerimizi inşallah :amin:
ben çok iyim şükür bir haftadır midede hazımsızlık bulantı oldu ama bugün iyim şükür ama asker olan abimin eşi domuz gribine yakalandı rabbim inşallah acil şifasını versin herkezin de içindede yengeciğimin moraller sıfır aslında anlıycağınız üzere :y25: :y25:
tabiki ben kendime dikkat etmeye çalışıyorum meleğim için
hepinizi çok çok öpüyorum allaha enatsibniz dualarınızı abim ve yengem için eksik etmeyin kızlar şimdi çıkmam lazım allah nasip ederse ayın 22 sinde 11 uçağıyla izmire döneceğim sizleride çok özledim mektup gibi yazdım valla :ehi: kendinize iyi bakın

βαlκιz

pınar slmm abini allah kavuştursun sağ salim gidier hayırlı teskerelerle döner inş  :amin: :amin:
yenegene allahtan acil şifalar diliyorum inş iyileşirr  :amin: :amin: :amin:
sende kendine diikkat ett meleğin ve seni öpüyoruzz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 12 Aralık , 2009, 18:48:39
selam kızlar hepinize tebrikler için için çok teşekkürler
nermişim mirayım gülşahım canımsınız saolun :opucuk:
şuan 15 gündür falan istanbuldayım abimi bu sabah asker ocağına uğurladık gaziantebe gitti vatani görevini yapmaya
hayırlısı ile rabbim sağ salim dönmesini nasip etsin eşine kızına ve bize bağışlasın abimi ve tüm askerlerimizi inşallah :amin:
ben çok iyim şükür bir haftadır midede hazımsızlık bulantı oldu ama bugün iyim şükür ama asker olan abimin eşi domuz gribine yakalandı rabbim inşallah acil şifasını versin herkezin de içindede yengeciğimin moraller sıfır aslında anlıycağınız üzere :y25: :y25:
tabiki ben kendime dikkat etmeye çalışıyorum meleğim için
hepinizi çok çok öpüyorum allaha enatsibniz dualarınızı abim ve yengem için eksik etmeyin kızlar şimdi çıkmam lazım allah nasip ederse ayın 22 sinde 11 uçağıyla izmire döneceğim sizleride çok özledim mektup gibi yazdım valla :ehi: kendinize iyi bakın
pınarım allah kavuşturcun canım yengenede acil şifalar versin inşallah gelmeni sabırsızlıkla bekliyoruz kendine ve meleğimize iyi bak tatlım çok özledim canım hayırlısıyla gel inşallah :opucuk:
can dediklerim....

βαlκιz

pııınarrr nerdesin bebeeenn doğmuştur çoktan anaokuluna başlıycak nerdeyse sen nerdesin  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: pınardan haberi olan varmııııııı  :director: :director: :director: :director: :director:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

haber verecem demıstı dogumdan sonra demek bebegı gordu unuttu  :(

aşkitoom