°ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° Canışım Bebeğine Kavuştu (SAYFA 6)

Başlatan GüzeLCe, 16 Kasım , 2009, 10:58:21

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

benim doktorumda 1 ay sonra gel dedi
ay çok uzun vakit ya
2 haftada bir olsa
her gördüğümde içim rahatlıor......

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

yasmincim amniosentez bebeğin kesesinin içindeki sudan alıyorlar iğneyle karnının üzerinden

geçen gün diğer sayfada konuştuğunuz işlem bu işte ultrason eşliğinde bebeğe bakarak karnından iğneyle grip bebeğin amnio sıvızından alıyorlar

..BahaR●●

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ikili tarama yada üçlü taramada risk olunca yapılıyor kesin sonuç almak için canım

benim öncekinde üçlüde down sendromu çıkınca yaptılar ankaradan da kesin sonuç alındı ki gebelik sonlandırıldı yani

..BahaR●●

ahhh cnmm inş.. bunda birşey olmaz
bol bol dua et ben herzaman elimi karnıma koyup
miniklerime ayetel kürsü okuyorum
.........

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

en güzelini yapıyorsun canım bende öyle yapıcam zaten dualarımız namazlarımı kurtaracak bizi allahın izniyle

..BahaR●●

evt özellikle namaz bitince hemen ardından elimi karnıma koyuyorum
diğer namaz vaktine kadar Rabbim korurmuşş.....
Allah ın izniyle bişeycik olmaz.....

xxcansuxx

pınar Allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin çok güzel bir haber hamiş olman :) darısı bizlerin başına....inşaallah bizlerde bu sevici yaşarız :amin:  :amin:  :amin:

yasmin35

anladım pınarcım ama cvs testi diyodu neyse işallah hiç bi sorun çıkmazda rahat rahat bi hamişlik geçirirsin
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

teşekkür ederim kızlar çok çok saolun darısı tüm isteyenlerin başına inşallah :amin:

Balböceği

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

evet canım sürüdüm ayağımı ben nermiş geldi arkamdan sıra sende hadi bakalım haırlısı

Balböceği

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 26 Kasım , 2009, 08:20:52
evet canım sürüdüm ayağımı ben nermiş geldi arkamdan sıra sende hadi bakalım haırlısı
sıraya benide koyun kızlar

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 26 Kasım , 2009, 18:15:04
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 26 Kasım , 2009, 08:20:52
sıraya benide koyun kızlar

sen en baş sıradasın hülyammmmmmmmm dilerim rabbim herkese versin ama herketen önce senin yüzünü güldürsün canım benim :opucuk: :amin: