Bebişlerinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan demoşşş, 12 Kasım , 2009, 17:13:14

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

zelis

bizimkini 21 haftalikken gittigimizde doktor " kiz goruyorum , bence kiz demisti " , 30 haftalikken tekrar baktilar ama goremedik dediler , ..

burda kesin kiz yada erkek demiyorlar , kendi fikirlerini soyliyorlar ,cunku yanilabuliyorlar , o yuzden ben dogana kadar kiz olduguna kendimi alistirmak istemiyorum , o yuzden de kiyafetlerini hep beyaz ve krem rengi aldim  ;D

мiŁenα.

✿sweet_sweet✿

zelis yurt disindamisin? kac haftalik olmus nasil goremiyorlar hayret ya... ultrasonda cocugu biraz kimildatsalardi belki acardi gorurdunuz cinsiyetini.. bu doktorlarda son zamanlarda kafasina gore takilmaya basladi.. neyse hayirlisi olsun

zelis

goremedim dedi canim , gerci cok fazlada ugrasmadi , pozisyonu gormeye musait degil demisti , bizde o gun cok sira beklemistik artik bi an once eve gitmek istedigim icin hicte israr etmedim .,

ayin 4 unde yine kontrolum var o zaman belki biraz israr edderim :laughing7: gecen sefer iyi bakmadin simdi iyi bak derim en azindan :laughing7:

✿sweet_sweet✿

ewtt israr ett valla.. yanii gosterir biraz uzun tutsun ultrasonu.. hadi bakalim hayirlisi artikk..

мiŁenα.

zelis

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 31 Aralık , 2009, 21:36:01
zelis yurt disindamisin? kac haftalik olmus nasil goremiyorlar hayret ya... ultrasonda cocugu biraz kimildatsalardi belki acardi gorurdunuz cinsiyetini.. bu doktorlarda son zamanlarda kafasina gore takilmaya basladi.. neyse hayirlisi olsun

evet canim Holllanda dayim , burda hastaneye gidiyorum canim kontole , normal bi gebelik olsaydi ebeler var burda onlara gidecektim , ama benim daha once oglum 7 aylik dogmustu ve birde dusugum var o yuzden hastaneye gidiyorum , ama hastanede de her seferinde baska dokotr bakoyor o yuzden bi sey diyemiyoruz,,,,

Artik o gunku doktorun ruh haline kaldik canim , gicikliklari tuttumu israrla goremiyorum derler onlar .....Bakalim yine giciklik erderlerse bi dahakine Turk doktor var burda bi tane ondan randevu talep edecegim ,. bakalim ne derler ...

SiRiNe

Alıntı yapılan: zelis - 31 Aralık , 2009, 21:36:16
goremedim dedi canim , gerci cok fazlada ugrasmadi , pozisyonu gormeye musait degil demisti , bizde o gun cok sira beklemistik artik bi an once eve gitmek istedigim icin hicte israr etmedim .,

ayin 4 unde yine kontrolum var o zaman belki biraz israr edderim :laughing7: gecen sefer iyi bakmadin simdi iyi bak derim en azindan :laughing7:
zeliss sende benim gibi yurt disindasin herhalde burdaki hastaneler böyle gicik, :cussing:  burdaki ebede bana aynisi dedi pozisyonlari uygun degil göremedim ama sadece " tahmin" ediyorum demisti, benimde 7 ocakta randövum var insaallah belli olur. :BangHead:

vadi= muge & melis

benim 15. hafta bitti 16 nın içindeyim kızım olacak  :occasion5: :occasion5:

yasmin35

YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

vadi= muge & melis

15 artı bir ama surda yanılıyoruz yasemıncım ben 16. haftadayı sen de oyle cunku 15 bitti 16 nın ıcındeyız
http://www.gebelik.org/dosyalar/haftalar/hafta16.html    bak buraya bakarsan 16. hafta yani 15+0   15+6 / gunler diyor ben 16 dey'nce bazilari 15 s'n d'yor o yuzden kisa aciklama yap''m ded'm :))

yasmin35

evet canım mantıkende öle canım çünkü 15 dolmuş oluyo 16 içindeyiz 16. haftaya gelincede 16 dolmuş olcak 17 nin içinde olcaz yani
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

duyguduygu

ben 17. haftadayım nasipse bu hafta sonu öğreneeğiz cinsiyetini bir ay önce erkeğe benziyor ama kesin konuşmak istemiyorum demişti bakalım şimdi ne diyecek Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin ama insan öğrenmek istiyor... karnımı seviyorum onunla konuşuyorum yanlız kaldığımda ama sadece bebişim diyebiliyorum:)

✿sweet_sweet✿