Bebişlerinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan demoşşş, 12 Kasım , 2009, 17:13:14

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ayşegül0116

22.haftada öğrendim herkes göstermiyo kız dedi ama en sonunda oğlum gösterdi pipiyi :k06:

yasmin35

YA BENDE GİTTİM DOKTORA DÜNDE BUGÜNDE AMA YOK GÖSTERMİYO 4. AY DOLUYO AMA NAZLI OLCAK GALİBA
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

cumbba

benim kuzenime dr.u arkadan kıza benziyo demiş nasıl arkadan benzetti anlamadım böyle bişi biliyonuz mu

yasmin35

canım bazısı uzman oluyo onun tipinden kemik yapısında anlıyo
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

cumbba

evet canım belki de öyledir. Neyse şafak 2 gün bakalım göstercek mi sıpam:)

duyguduygu

ben de cumartesi öğrenicem minik yavrum gösterirse tabi:)

yasmin35

cumbazım benim sıpa göstermedi ama cumartesi özel muayenehaneye gidicem çok met ettiler doktoru ve 3 boyutlu bakıyomuş sürekli canım o yüzden belki şansım yaver gider :) açar benim sıpa çooooooook merak ediyom valla ya

pinnoşş

yasmin35

nesssli

bana dr um 8.haftada sölemişti :) fasulye gibi erkek bu demişti :)

duyguduygu

fasulye gibi mi nasıl yani:) kız nasıl oluyormuş?

yasmin35

cumbba

nasıl yaa 8 hafta da nasıl öğrendin ki? Valla öznurcum inş. öğreniriz pazartesi söyleriz burdan cinsiyetlerini ikimizde. Bakalım ne?  Tabi benim dr um prensiplerini bozarda söylerse malum geçen gittiğimde prensip gereği söylemiyorum demişti. Bakalım ne diycek bu sefer. Adamın bu defa gırtalığına yapışcammm, sıkıysa söylemesin artık :caca: :cildir: :tongue3:

nesssli

fasulye gibiyse erkek daha yuvarlak bi hali varsa erkek oluyomuş :)