28 Nisan , 2024, 10:25:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Rus Cinsiyet Takvimi...

Başlatan **YeŞiLzEytİN**, 11 Kasım , 2009, 19:17:33

« önceki - sonraki »

**YeŞiLzEytİN**

tabiki allah sağsağlim kucağında bulundursun ama şimdi hamiş olsam erkek olsun isterim tabi hayırlısı insan istiyor mutlaka ama sağlıklı olsun en büyük mutluluk bize ....
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

мiŁenα.

ewet sımdı ne zamndır ıstıyrosun tam olarak

:love9: :love7: :love9:

**YeŞiLzEytİN**

daha yeni 4 aydır istiyoruz nasip daha tuturamadık  :)
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

мiŁenα.

daha erken yenı daha ;)

kac yıl ara verdınız  :D

**YeŞiLzEytİN**

6 yıl ara verdik kızım yeni girdi altı yaşına anasınıfına gidiyor bu sene oda çok istiyor ondan bende stres yaptım ne zaman karnına gelcek kerdeşim olsun artık diye ağlıyor bekliyoruz bakalım..inşallah çok bekletmez bizi ..

мiŁenα.

inş rutın kontrol amaclı gıttınmı dr  ???

**YeŞiLzEytİN**

gitmedim daha istiyorum bu ay gitmek bakalım ...

мiŁenα.

**YeŞiLzEytİN**

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

ben türkçeyi zor konuşuyom çinle hiç alakam olmaz ingiliş olsaydı anlardım neyi nere yazıcamı yapamadım

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

**YeŞiLzEytİN**

sayfanın çevirisi oluyor ama   ???  ???

Balböceği

iyi hasda anam yabanci yaziyorrr   :toothy10: :toothy10:

✿sweet_sweet✿

balbocegiii ilk mavi olan kısma eşinin gün ay yıl gir pembe yere senin doğum tarihin en alta son adet tarihini gir sol kısma tıkla altta çıkıyor sonuç   aboyka kız, manynk erkek demek     :flowers: :flowers:

sevinç86

bana da kız çıktı eğer doktor yanılmıyorsa doğru :)

elif35

BANADA KIZ ÇIKTI BAKALIM GÖSTERİRSE YARIN ÖĞRENİCEZ GÖSTERMEZSE 1 AY SONRA ÖZELE GİDİCEZ O ZAMAN TAM NET GÖRÜNÜR SAĞLIKLI OLSUNDA KIZIM DA YOK OĞLUMDA RABBİM HANGİSİNİ UYGUN GÖRDÜYSE O OLSUN AMA BEN HAMİLE KALDIĞIM İLK GÜNDEN BERİ HEP OĞLUM OLCAK DEDİM İÇİME ÖYLE DOĞDU YANİ BAKALIM HAYIRLISI .......