Rus Cinsiyet Takvimi...

Başlatan **YeŞiLzEytİN**, 11 Kasım , 2009, 19:17:33

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

çinliler bu sefer zekice birşey bulmamışlar ;D

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

neticede ya erkek olacak yada kizz.. ona bakilirsa ikizleri olanlar napsinlarr onlara gore takvim olusturulmamiss.. onune gelen takvim yapmisss bende hazirladim 1 tane 3020 yilinda dunyada hangi canlilar olabilecek diyee  :ehi: :ehi: :ehi: boyle sacmalikmi gorulmus yahuu.. cinlilerden delinin bitanesi kuyuya tas atmis, ruslarda cikarmaya calismis misali :ehi: :ehi:

tutturabildigine dogru digerlerine gore yanlis.. vakit gecsin iste eglence olsunnn ;D

✿sweet_sweet✿

onlarin isleri gucleri pilavv yemekk iggggg bide kalip halinde kucukk kutularda islak islak yiyiyolarr :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:igrenc: :igrenc: :igrenc:

amannn eglence kımınınkı tuttu kımınkı tutmadı :ehi:

****EMOŞİNN****

ben böyle şeylere inanmam Allahdan başkası bilemez uydurmasyon bence çin işi işte

мiŁenα.

cinliler in amacı el atmadıkalrı konu kalmasın :ehi:

Balböceği

valla ya yazik bize yakinda cinli kani cinli bilmem neyi cikmassa sasarimmmm  :ehi: :ehi:

мiŁenα.

çıkarmı çıkar her türlü şey ::)

**YeŞiLzEytİN**

zaten hiç bir  yöntem %100 doğru dğl kaldıki doktorlar bile yanılıyor bu bir eğlence yanii konuyu saptırmayalım...
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

мiŁenα.

ayyy zaten dr bılem dogru bılemedıgı zaman oluyor kordonu pıpı sanan cok ddr varmıs :k06:

мiŁenα.

kızın mı oldu sonra ...

benım arkadasımın ablasına doguma 10 gun kalana kadar kız dmeısler hersey hazır bır bakmıslar erkek ;D oda kotu ve zor alısmıssın kıza bır bakıyorsun erkek yada tam tersı ;D

**YeŞiLzEytİN**

evet kızım oldu ama ben erkeğe ısınamamıştım kız diyordum eşim çok kaptırmıştı kendini onun için üzüldüm ama ben ilk bebişimin kız olmasını çok istiyordum şimdide hayırlısı herşeyin ama bir oğlum olsun isterim ....
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

мiŁenα.

ayy benım basıma gelse cok sasırırım yıkılırım sanırsam cunku ogluma cok alıstım :love9:

**YeŞiLzEytİN**

annelik hissi  sana oğlan sıcak gelmişti zaten banada kız daha sıcak geliyordu anneler hissediyor bence... eşim biraz alıştmıştı oğlana hayırlısı herşeyin........

мiŁenα.

öle ben hep erkek dedım ıcınme ılk andan berı hep erkek dogdu...kızalrı severım ama erkek kalbımdeydı hep gebe kaldıktan sonra :love9:

elı ayagı duzegun olsunda saglıklı olsunda cınsıyet onemlı deıl ılk cocugum :nazar: