11 Mayıs , 2024, 13:20:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hangi şarkı sizi ağlatır?

Başlatan ѕєν∂α¢αη, 11 Kasım , 2009, 17:06:57

« önceki - sonraki »

ѕєν∂α¢αη

11 Kasım , 2009, 17:06:57 Son düzenlenme: 11 Kasım , 2009, 17:14:44 ѕєν∂α¢αη
moraliniz bozukken dinlediğinizde gözlerinizden akan yaşlara hakim olamadığınız şarkı var mıdır?

Bu konuyu açtığıma göre benim var tabi ki:

Destan - Annem şarkısı   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Uploaded with ImageShack.us

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

var hemde çokkkkkkkkkkk
ben zaten sulu gözlüyüm gencebayın bir çok şarkısında fliminde aglarım
bide kibariye annem var eller kadir kıymet bilmiyor annemmmmmm
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

evet var tabi

davut gloğlu

kömürlenmi yazılmiş ana benim kaderim sende bırakıp gitme ben sensiz ne yaparım :crybaby2:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

yaff içimden vallhbenim aglamak geldi yaa niye açaba şükür bi sorunum yok şuan ama off rahatlamm için aglamam lazım sıkarsam kendimi guatır yüzünden bogazım acıyo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ѕєν∂α¢αη

dert olmadan ağlanmaz yelizcim. içine atmak daha kötü. ben günlerdir delirdim. içime ata ata inanın bir ağladım kriz geçiriyorum sandım. toparlamak lazım biraz kendimizi. ama olmuyo :(

..BahaR●●

aslında benim ağlamak psikolojime bağlıııı
eğer o gün durgun ve hüzünlüysem dinledim bir low parçada
hemen gözyaşlarım sel olur......

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: ѕєν∂α¢αη - 11 Kasım , 2009, 17:18:07
dert olmadan ağlanmaz yelizcim. içine atmak daha kötü. ben günlerdir delirdim. içime ata ata inanın bir ağladım kriz geçiriyorum sandım. toparlamak lazım biraz kendimizi. ama olmuyo :(

:caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

sen iki canlı değilmisinnnnnnnnnnnnnn :caca:

ѕєν∂α¢αη

ama ama ama çok üzüyorlar beni  :crybaby2: :crybaby2:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

kim üzüyorsa seni beni getirtmesin yanına bak fena kızarım heeeeeee :caca: :caca: :caca: :caca:

takma hayatım umursama bile meleğini düşün gerisini boşver ok :opucuk:

hadi toparlan şimdi seni üzeni sende üz

ѕєν∂α¢αη

artık susmak yok. saygı saygı bi yere kadar. söylicem yüzlerine herşeyi. benim canım sıkılorsa onların da sıkılsın. küçüklüğümü bildim madem onlar da büyüklüğünü bilsin. çocuk gibi davranıyorlar. onlar düşünmez tabi benim meleğimi o benim içimde onu ben düşünücem ancak. haklısın toparlıyorum tamam :( sağol pınar.

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

:aferin:  :aferin:  :aferin:  canımsın  :opucuk:

umursama sen gülüm boşver  ne kadar üzülürsen o kadar sevinirler canım sen dimdik ol ki
meleğine sağlıklı bir şekilde kavuş tamammı balım
sonra  bu kadar üzlünce istenmedik şeyler yaşarsan daha çok üzülür toparlanman zor olur

ben çıkıyroum tatlım kendine ve meleğine dikkat et :opucuk: dediğimide unutma :opucuk:

ѕєν∂α¢αη

iyi akşamlar pnar ve bizden sonra gelip topice yazacak arkadaşlara :)  :opucuk:
moral depoladım şimdi eve gidiyorum. mesai bitti çok şükür.

armi

bu BAYRAMDA ELINI ÖPEMEDIM ANNEM sepnem kisa parmak söluyor  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
d

Demet_dk

volkan konak eledim eledim bugünlerde beni ağlatıyo kardesim askere gidecek  :crybaby2:

βαlκιz

Alıntı yapılan: armi - 11 Kasım , 2009, 17:43:41
bu BAYRAMDA ELINI ÖPEMEDIM ANNEM sepnem kisa parmak söluyor  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
bende bunda aglarım hepp yani anne baba şarkıs oluncaa aglarımm ya balık burcuyum çok duygusalım aglamak istersem her şarkıda aglarım  :y25: :y25: :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: