13 Mayıs , 2024, 11:58:28

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

babanız

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 11 Kasım , 2009, 14:46:57

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

CAN EWIMDEN VURDUNUZ BENI :-[ :-[ :-[

OYYY BABAMA KIYAMAM ....

BAK HER BABAM DIYISIMDE GOZUM DOALR...

CANIM O BENIM  HERSEYIM ANNEMINDE YERI AYRI BABAMIN AP AYRI...

SINIRLIDIR ASABIDIR AMA ALLAHIM ONUN YOKLUGUNU GOSTERMESIN...

COK SEVIYORUM ...ODA EN COK BENI SEVER ... :love9:

EWLENINCE DAHA IYI ANLIYORSUN KIYMETINI DEGERINI....

ALLAHIM AILEMIN YOKLUGUNU GOSTERMESIN DAYANANMMA :y25:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

benım annemle babam ayrılar
biz annemle kaldık
bende babama doya doya sarılamadım hiç
hep bir tarafım ezıktı o konuda
babamıda aslında hiç affetmıyorum
baba sevgisini göremediğim tadamadığım için
oğlum benden çok babasını sevsın aralarında büyük bir sevgi bağı olsun ıstıyorum
onun içinde elımden gelenı yapıyorum  :y25: :y25: :y25: :y25:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

oyy kurban olim babamin bastigi topraga  :k06: canim babam 4 erkek kardesim vardi bana verdigi kiymeti kimseye vermezdi biz dogulularda erkek daha kiymetlidir ama babam oyle degildi canim babam ben evlenirken arkamdan nasil aglamisti  :k06: gurbetten donmem icin yolumu gozluyor  :k06: hele bi gidim doya doya opecem babisimi bu arada ona hep babis derim  :k06:  :k06:  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

CANIM BABAM RABBİM SAĞLIKLI SIHATLİ UZUN UZUN ÖMÜR VERSİN :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
KEŞKE KAYINPEDERİMDE YAŞASAYDI YATTIĞI YER NUR İÇİNDE OLSUN :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ☜❤☞ىåřıىåřıı☜❤☞ - 12 Temmuz , 2010, 13:56:22
CANIM BABAM RABBİM SAĞLIKLI SIHATLİ UZUN UZUN ÖMÜR VERSİN :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
KEŞKE KAYINPEDERİMDE YAŞASAYDI YATTIĞI YER NUR İÇİNDE OLSUN :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
:amin: :amin: :amin: :amin:

nurtaç

ya kızlar çok güzel bi konu açmışsınız ya inanın o kadar çok özledimki babamı babasına yakın olan arkadaşlar lütfen onlara sıkı sıkı sarılın hemde her fırsatta .8 ay oldu ayrılalı babamdan memleketimden 2 ay önce gördüm ama çokkkk ösledimm bende hep babişkom derim.canım babam yanımda olsanda şöyle bi kolunun altına girsem yine öpsem seni  :crybaby2:

__nil__

babam benim ya yeri bende bambaşkadır sevgisini çok gösterememiş ablamlara ama ben ona sevdirirdim kendimi hep...sevgisini açığa çıkarırdım.canım babam türlü zorluklarla 3 kızınıda üniversite mezunu yaptı evlendirdi...birkere şikayet etmedi...hala da çalışıyor canım babam benim...ferhat göçerin şarkısı çok etkiler beni
"evlendiğin adam seni benim gibi korur mu?
sen böyle mutluyken içimdeki hüzün soğur mu
başın sıkışırsa bana söz ver lütfen olurmu?
sen çağır baban hazır.."
babama söledim bu şarkı babamla bizim şarkımız...insan evlenince ailesinin kıymetini daha iyi anlıo...hiçbirşey bab evindeki gibi olmuyo..bazen kardeşlerimle ailemle geçirdiğim eski günleri öyle çok özlüyorum ki...allah babamı başımızdan eksik etmesin.BABACIM SENİ ÇOK SEVİYORUM (ŞIMARIK KIZIN  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

LİMON

ahh benim babam nasılda güzel kokar....nasıl güzel pınarım der....ben onu nasıl sewerım...bu yazıları yazrken bıle gözlerım dolu dolu olur...ben tek kızım bıde erkek kardesım var ama bana hep derkı senın yerın öyle ayrıkı sen benım ilk gözağrımsın der...o lafı ole guzl solerkı ben hep aglarım o kelımeyı ondan duydugumda eşimde bılır babama nasıl aşık oldugumu ona evlenmeden önce demısttım senden önce gelıcek babam bunu asla bozmaya calısma hayatımda 1 erkek vardı sımdı senıde hayatıma alıyrum dedım... o hıc bızaman ztn aramıza gıremezde ben yınede soledım  :Dannemıde sewerım ama babam bilmiyorum...ilk evlenıcegımı ılk sıgara içtigımı ılk sevgılımı nebılım kımseden duymasın dıe ılk okuldan kactıgımı her ilk yasadıgım seylerı babam bılırı ona anlatırım halada benım sırdasımdır dostumdur...yıne bılırımkı ona bısey anlatsam benım basımı oksayarak nasıyatlarını eksıt etmıycek...cok uzak degılım babama ama her zaman gıdılmıo ama ben encok 2 hafa onu gormeden dayanabılıyrum 3.hafta hemen aglamaya baslırum babamı ozledım dıe...eşimde dıyokı sen hala cocuksun bıde cocuk ıstyruz dıo oturmus babası ıcın aglıo dıo:)aglarım ben ben ona sarılınca bıle kalbım heycanla carpıo...cok uzattım coşttum gene:Dböle işte benım baba sewgımde allah benım ömrumden alsın ona versın....allahıma hergün şükredıyorum böle bi baba verdıgı ıcın SENİ ÖYLEE ÇOK SEWIYORUMKI BABACIM herzaman sana dedıgım gıbı babacım benim için annem için kardeşim için kendine çok çok iyi bak sana hala cok ıhtıyacımız var bitanem benim.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ah kıazlar ağlattınız beniiii.............  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
hemde böyle çok özlemişken babamı
herkes benzer şeyler yazmış klasik olacak ama kardeşlerimde böyle diyo
babam beni bi başka sever,ben onun kara kızıyım,arkadaşıyım,en çok benimle konuşur,bana sorar bişey yapacağında
bak şimdi nasılda özledim benim paşam babam ya
nasılda ağlamış ben evlendikten sonra günlerce durmamış gözyaşı......
2 sene oluyo evleneli 3 hafta önce geldim yanlarından
aradım babam ağlıyo dediler,anneme de hiç kıyamıyorum ama babam ağlayınca hiç dayanamıyorum
Allahıma yalvarıyorum ne olur bizim başımızdan eksik etmesin diye  :amin:
onu çoooooook seviyorum
bu kadar uzakta olama çooooooooooooooook zor,ama yaşıyorya bu bile yetiyor

goncagul

gece gece aglattınız benı benım babam canım babam pek bırbırımıze sevgımızı gosteremesekte evlendıgım evden cıktıgım an bı sarılması vardı bna gıtme kızım der gıbı ben onun ılk goz agrısıyım ıkı sene aramıs benı az gecelerı ayagında sallamamıs benı evlendım hala sırtımı sımsıkı yaslayabılıcegım tek ınsan esım ve babam allahım uzun omurler versın benden cooooooookkkk uzakta ben senede bır ıkı ancak goruyorum ccooookkk ozledım kışa torununu gormeye gelır ancak o zaman gorcem onlarıı coooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk ozledım cooookkkkkkk cooookkkk
allahım basımdan eksık etmee nooolllurr

ertl

babam çok sinirli birisidir
şöyle oturupta konutuğumuzu hatırlamam
konuşturtmazdı zaten şimdide aynı devam ediyor
bazen melek gibi oluyo bazen sinirden yanına yaklaşılmıyo
nezaman ne yapacağı hiç belli değil
kızmaz dediği şeye kızabiliyo kızılacak şeye ağzını açmadığı oluyo

işte benim babamda böyle biri

AMA YİNEDE O BENİM BABAM VE ONU ÇOOOOOOOKKK SEVİYORUM

**Gül**

Babammm

Suan sana hersey icin tesekkur etmek istiyorum. Belki bunlarin hicbirini yuzune karsi soyleyemedim ama sen hep biliyordun dimi baba.

Oncelikle beni dunyaya getirdiginiz icin,
Iyi bir evlat olmam icin herseyi yaptigin icin,
Cocukken elimden tutup parka goturdugun icin,
Annemi sevip sayarak iyi bir ailenin nasil olacagini ogrettigin icin,
Bana sevgiyi saygiyi en onemlisi insanligi ogrettigin icin,
Asla yalan soylememeyi ogrettigin icin,
Her zaman ornek bir baba oldugun icin,
Insanlari kirmamayi ve kin tutmamayi asiladigin icin,
Her zaman her kararimda arkamda oldugun icin,
Bana herzaman guvendigin icin,
Gururlu, serefli olmayi ogretirken mutevaziligi unutmadigin icin,
Herzaman benimle gurur duydugun icin,
26 Yasima kadar saclarimi oksamaktan vazgecmedigin icin,
Benimle birlikte futbol maci izlemekten zevk aldigin icin,
Hep bir arkadas gibi konustugun icin,
Yanina her yaklastigimda elini ya yuzumde ya omzumda hissettirdigin icin,
Gozlerimin taa icine sefkatle baktigin icin,
Bana hep ''Canim kizim'' dedigin icin,

Sana binlerce tesekkurler babacigim. Evlilik kararimi duydugunda en yakin arkadasim gibi yanima oturup ellerimi avcuna alip hayirlisi olsun kizim dedigini asla unutmayacagim. Evimden ayrilirken akittigin gozyaslarini, Dugunumde anneme sarilip aglamani, Beni yolcu ederken o son bakisini hic unutmayacagim. Babacigim ben seninle ilgili hicbir ani unutmayacagim. Ve hayatimin sonuna kadar seninle gurur duyacagim.

Babaa
Ben anne oluyorum. Kucuk kizin buyudu artik. Senin oksadigin gibi oksayacak cocuklarinin basini. Senin ogrettiklerini ogretmeye calisacak hep onlara. Ve sen bunlarin hepsini izleyeceksin dimi baba. Ve hep yanimda oldugunu hissettireceksin bana. Her nekadar gozyaslarimi silemesende hep arkamda olacaksin biliyorum.

Seni coook seviyorum ve cook ozluyorum babammm.
Mekanin cennet olsun insallah..
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

мiŁenα.

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
mekanı cennet olsun babacığının :amin: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

çok duygulandım..canım benim ne güzel dile getşrmişsin duygularını :y25: :y25:

senin yazdıklarını okudukça tüylerim düken diken oldu :sad1:

valla sözcükler bitiyor böle durumda :y25:

benim babamda kına gecemin akşamı gelmişti baş ucuma uyuyorum sanmıştı birsürü şeyler söledi ağladı saçımı okşadı gittii...

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Anneminde Babaminda yeri ayridir babam hep uzaklardadir

kucuklugumden beri. Senede bir izine gelir Cok asabi ve sinirlidir annesinden babasindan sevgi gormemistir daha dogrusu

babasi annesinden sogutmustur bu nedenele bizede pek bir ilgi gosteremedi  :y25: :y25: Kotu davranislari varsa iyiligide

vardir iyi kotu 20 senemi devirdim ailemle zaten cekirdek aileyizdir babamla dun gece konustum nasilsin iyimisin  dedi  :love9: :love9: :love9: cinsiyeti belli oldumu dedi kiza bezniyor diyorlar dedim  :binkybaby: :binkybaby:  hayirlisi olsun dedi kotude olsa iyide olsa o benim babamdir cnm babam rabbim anneme sana abime kardesime hayirli uzun omurler nasip etsin yoklugunuzu gostermesin mevlam  :amin: :amin: :amin: :amin:  :love8: