28 Mart , 2024, 22:35:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamilelikte korunmaya gerek var mıdır?

Başlatan yeşilli, 10 Kasım , 2009, 22:22:53

« önceki - sonraki »

yeşilli

nerabalar arkadaşlar.daha yeni evliyiz ve ilk bebeğimiz olucak inşallah.eşim hamile iken korunmamıza gerek var mı acaba? bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

мiŁenα.

merhaba

eger dr sakıncası yok dedıyse dusuk vs tehlıke yoksa bır sorun yoktur...

:love9: :love7: :love9:

yeşilli

dediğinizi duydum ama ilişki olarak duymuştum. eğer düşük tehlikesi varsa ilişki olmaz yada sınırlı olur gibilerinden. fakat ben korunmaktan bahsediyorum. acaba korunulmasa bi sakıncası olur mu?

..BahaR●●

hamileliğin 3 ayı ilişkide bulunmayın diyorlar
düşük tehlikesi yüksek olduğu için
korunma konusundada bir fikrim yok.........

мiŁenα.

Alıntı yapılan: yeşilli - 11 Kasım , 2009, 12:36:48
dediğinizi duydum ama ilişki olarak duymuştum. eğer düşük tehlikesi varsa ilişki olmaz yada sınırlı olur gibilerinden. fakat ben korunmaktan bahsediyorum. acaba korunulmasa bi sakıncası olur mu?

hayır kardesım korunmana gerek yok sadece son aylara dogruı korunman lazım oda bebege gıdıyor spremler ve kalıyor dr dogumda anlıyor rezıl olmak ıstemıyorsanız son aylarda korunun....

yoksa bır zararı yok ...sadece sperm 72 saat gıtmedıgınden dolayı anı dogum olsa bebek spermlı dogar :suclu:

Balböceği

мiŁenα.

Demet_dk

son ay zaten ilişkiye girmek sakıncalı

мiŁenα.

ilişkiye gırmeyı sormuyormus beyfendı... :k06:

korunmamanın zararı olurmu dıye :-\

< ESLAL >

bende son aylarda korunulması gerekiyor die biliyorum sperm hareketleri rahim ağzını uyarıp doğumu başlatabiliyormuş  :dontknow:

yeşilli

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 11 Kasım , 2009, 17:25:06

hayır kardesım korunmana gerek yok sadece son aylara dogruı korunman lazım oda bebege gıdıyor spremler ve kalıyor dr dogumda anlıyor rezıl olmak ıstemıyorsanız son aylarda korunun....

yoksa bır zararı yok ...sadece sperm 72 saat gıtmedıgınden dolayı anı dogum olsa bebek spermlı dogar :suclu:

teşekkür ederim kardeşim sağolasın :laughing7:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: yeşilli - 14 Kasım , 2009, 12:34:40
Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 11 Kasım , 2009, 17:25:06

teşekkür ederim kardeşim sağolasın :laughing7:

rıca ederım ;D

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

duşuk yapmadan once dr 15 gun yasak dedı..malasef 15 gunu dolmadan duşuk oldu  :y25: :y25: :y25:

Balböceği

benimkide diyoki hamile kalinca korunak diye tuturdu ordada fol yok yumta yokda ne bilim

illa korunak diyo ay hemde bu arada kondomla korunmak nasil biseymis ogrenmis olurum  :ehi: :ehi:

мiŁenα.

korunmanın bır alemı yokkı...son 2 ay kala korun :k06: :k06: