Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Karnınız Çıkmaya Başladı

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 09 Kasım , 2009, 19:24:37

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

canım ben 2 doz vuruldum 21 hahtalıkken 25 hafatlıkkendı sanırsam dr sor bu gebelıkte yapılan farkl sanırsam bebegıde koruyor cunku

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

offf arkadaslarr 3 gundurr nefers darligi cekiyorum adeta.. sabahlari ozellikle kalkmadan once.. burnumda tikali oluyorr.. oylee hasta falan degilim ama nefesim daraliyor gibii offf acaba burun damlasimi kullansamki? bu nereden cikti simdi :y25: :y25:

мiŁenα.

canım o bended oluyordu ...dr sole burun tıkanıklıgı ııcn damla veır

✿sweet_sweet✿

tamam canim saol.. soyleyecegimm.. sen peki kullandinmi damla.. ve su anda gectimi nasil yoksa devammi ediyor hala

мiŁenα.

yok kullanmadım hıc bırsey egctı ama arada tıkanıyor bırde agzım cok kuruyor

mavibalon

Benim 20.haftama kadar kanım yoktu. Hamile olduğuma inanmıyorlardı bile :toothy10: :toothy10:

duyguduygu

benim 14+4 günlük herkes anlıyor hamile olduğumu dokuz aya gelince değirmen taşı gbi oluacağım korkarım  :toothy10:

sarisinn

benimde 18 haftama kadar bişey yoktu..ondan sonra çıkmaya başladı karnım..

✿sweet_sweet✿

;D ;D ;D yahuu bizim erkek bebekler dogunca hemen mi sunnet ettirmek lazim sonrami... bi arkadas simdi soyledi dogdugunda sunnet etmislerr hijyen vss olarak saglikli oluyormuss.. nasil olacak simdi fikri olan varmiii ;D ;D

selmay

saglik acisindan hic duymadim canim  ölemi oluyomus cok sasirdim valla,bi problemi olunca  sünnet yapitiriyorlar ... ay sünnet dugunude yapcaksin  allah o günleri  cabucak getirsin yarabbim

мiŁenα.

canım saglıka cısından dogunca yapıyorlar yada yarı sunnetlı falan dguyor yada pıpısının ucu kapalı oluyor mecbur olmak zorunda ozaman yoksa enfeksıyon oluuyor

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

2çi ayım  bitince pantonlonlarım sıkmaya başladı 3ayda hiç bişi olmadı  :k06:

sünet işine gelince benim oglum pipisi sorunludu çişini yapıca yanma oluyordu aglıyordu doktora götürdüm zorla çıvlama yaptılar  yarıldı ğünlerce aglıda tosunum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

çivlama demek yani içindekini dışarı çıkarmak pipisinin başını dışarı çıkardı elinle  :sad1:

sonra olmadı halan aglıyor bende hemen kestirdim oglum rahatladı bilseydim çok daha önceden yaaprdım tamda babasınla ayrılma dönemimizdi ğittim sünnetçi buldum evde kestiremedim süünnetlik fotosu yok kınası yok  :crybaby2:
pipisi unun kapalı almasına bidişik deniyor
bişini yapamadım paşamaın ama eşimin oglunukesitrdik yaza dovulunu çaldırcam kendi tosunumla beraber  :hieyt:

allahım nasip etsin

✿sweet_sweet✿

bende dogar dogmaz sunnet ettirmeyi dusunuyorumm bu konuyu ilk firsatta doktora soracagimm..

ѕєν∂α¢αη

küçükken sünnet ettir sonra düğn yaparsın kim bilcek ne zaman kesildiğini alla alla :)
tabi benim koca biraz cani "yok o acıyı hissetcek erkek oldum baba dicek bana" diyo :)

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

eger problem yoksa sunnet ettırmem ...

ama problem varsa pıpısınde gerekıyorsa yaparım bebekken :(