Oğluşum öksürüyor :(((

Başlatan yeliz&osman, 18 Kasım , 2007, 04:24:38

« önceki - sonraki »

yeliz&osman

18 Kasım , 2007, 04:24:38 Son düzenlenme: 18 Kasım , 2007, 04:39:53 karkop
Merhaba kızlar oğluşum son 15  gündür felan rahatsız soğuk algınlığı dedi doktor 3 deyişik doktora gittik ama verdikleri ilaçlar nafile işe yaramadı ne yapmalıyım  :dontknow: ıhlamur içirmemi söylüyor komşular ama oğlum henüz 3 ay 9 günlük bende ağır gelir diye içirmiyorum sizin bir öneriniz varmı  öksürdüçükce çok kötü oluyorum  :crybaby2:

sevda

Canım ıhlamuru bizim dr da tavsiye etti ve verdim bence çokda dr dr gezdirme ilk başta hangi drla başladıysanız ona devam edin çünkü hepsinin takip ettikleri ilaçlar ve yöntemler farklı asıl bu dahada zor olur senin için ve bebek için sürekli ilaç değiştirmekte pek güzel olmaz minik yavrum için ...

Ayva yaprağı varsa onu kaynat derim çünkü boğazdaki balgamı o rahatlatıyor ben hep öksürüğünde yapıyorum ve inanaılmaz rahatlıyor farkını ve faydasını görüceksin büyüdüğündede 1 yaşından sonrada eğer bu gibi rahatsızlık geçirirse o zamanda içine bal karıştırabilirsin...

yeliz&osman

Teşekkürler canım sende verdiysen gönül rahatlığıyla verebilirim o halde sadece agır olur cocuga diye tereddüt ediyordum

sevda

Canım herşeyin azı karar çoğu zarar unutma.... ;)

yeliz&osman

Alıntı yapılan: sevda - 19 Kasım , 2007, 10:59:59
Canım herşeyin azı karar çoğu zarar unutma.... ;)

Tamam unutmam teşekkürler  :icon_thumright:

sevda

Öp bu kelebeği benim için çok tatlı çıkmışşş yaa... :opucuk:

yeliz&osman

olur canım öperim senin için defalarca öperim  :opucuk: sende küçük meleğini öp benim için  :opucuk:

sevda

yeliz&osman

Alıntı yapılan: sevda - 21 Kasım , 2007, 01:17:54
sizdemi fanatiksiniz... ;)

Baba galatasaraylı anne beşiktaşlı oğluşumda ikimizide kırmıyo hem galatasaraylı hemde beşiktalı kıyafetler giyiniyor

sevda

Bizde baba gs li anne fbli ama gsli giyoruzzzz.... :k06: ee öyle anlaştıkkkk... :-\