18 Mayıs , 2024, 05:35:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Başımızdan gecen komik olaylar...

Başlatan GüzeLCe, 16 Ekim , 2009, 11:08:56

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aferim sanaaaaa çok ğzüel iş becermişin en ından çamaşırların yanında durup üstüne bişi atmamalarını salmaışın
:k06: :k06: :k06: :k06:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 14 Kasım , 2009, 11:49:00
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ankarada düğünüm oldu 26 aqus.2006  ... eşimin ünivden arkları da gelmişti neyse düğün bitti evimize geldik malum  :ehi: :ehi: :ehi:
sabahı arklartını gecirip balayına cıkıcaktık ...sabah oldu şükür   :ehi:  eşim dediki ben arklara yemeqe götürüyorum sende hazırlık yap aksama yola cıkcaz nese ben onu uğurladım çamasır attık makinaya hazırlandım hiç kimseyi tanımıyorum ilk günüm daha ...çamasırlar yıkandı (saat10:00) sermek için balkona cıkmamla   :-ooo :-ooo :-ooo  balkon kapısı çarptı bide kapım demir dısardanda acılmıyormuş şoka girdim   :-ooo  ...hiç çaktırmıyorum bişi yokmuş gibi çamasırları serdim sıcak kavuruyor telim içerde   :ehi: :ehi: :ehi:
100 metre ilerdi evden cıkan birini gördüm seslendim eşime tel actırdım  :ehi:  eşimde 1 saatlik uzak meshur biyere götürmüştü arkları.o aramı benım cebi cep içerdemi  :BangHead: ulassaydım ben aradım dimi    :BangHead:
neyse ben artık bayılacaqım sıcaktan çamasırlar kurudu   :ehi: topladım  :ehi: ben hala balkondayım...görümcemle eltim geldi 5li merdiven getirmişler balkondan indirmek için    :toothy10: mümkün değil inemezdem  :toothy10:  çok susadım bayılcam artık yan komşum çıktı dolaptan su attı sonrada hortumla suladılar beni   :toothy10: :toothy10: :toothy10:
sonra eşimin dayısı geldi çilingirciylede saat 13:00 falandı eve girdim   :ehi: :ehi: :ehi:
komşularlada ilk günden tanışmış oldum   :toothy10: :toothy10:
çokda bozulmuştum o değilde düğün sabahıydı bide  :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06:
al samna balayı öncesi hediyesi işte :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

GüzeLCe

yeliz camasırlara sahip olmayı gec başıma taktım öle bekledim balkonda  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 14 Kasım , 2009, 12:03:44
yeliz camasırlara sahip olmayı gec başıma taktım öle bekledim balkonda  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
sıcaktan korudumu barim :toothy10:
can dediklerim....

GüzeLCe

siz kafa yapın ölcektim o aqustos sıcaqında 4 saat  :ehi:
bide hortum tutmaları yokmu  :ehi:
eşim gelince krıze girdim oda güldü  :ehi:
o değilde hala arklarla beraber olsak bize bi yemek yedirmedin diyorlar  :ehi:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

taş kökü yesinler  :toothy10:
sen orda çölde kalmışsın
onlar yemegimi düşünüyorlar
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

GüzeLCe

sarisinn

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 14 Kasım , 2009, 11:49:00
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ankarada düğünüm oldu 26 aqus.2006  ... eşimin ünivden arkları da gelmişti neyse düğün bitti evimize geldik malum  :ehi: :ehi: :ehi:
sabahı arklartını gecirip balayına cıkıcaktık ...sabah oldu şükür   :ehi:  eşim dediki ben arklara yemeqe götürüyorum sende hazırlık yap aksama yola cıkcaz nese ben onu uğurladım çamasır attık makinaya hazırlandım hiç kimseyi tanımıyorum ilk günüm daha ...çamasırlar yıkandı (saat10:00) sermek için balkona cıkmamla   :-ooo :-ooo :-ooo  balkon kapısı çarptı bide kapım demir dısardanda acılmıyormuş şoka girdim   :-ooo  ...hiç çaktırmıyorum bişi yokmuş gibi çamasırları serdim sıcak kavuruyor telim içerde   :ehi: :ehi: :ehi:
100 metre ilerdi evden cıkan birini gördüm seslendim eşime tel actırdım  :ehi:  eşimde 1 saatlik uzak meshur biyere götürmüştü arkları.o aramı benım cebi cep içerdemi  :BangHead: ulassaydım ben aradım dimi    :BangHead:
neyse ben artık bayılacaqım sıcaktan çamasırlar kurudu   :ehi: topladım  :ehi: ben hala balkondayım...görümcemle eltim geldi 5li merdiven getirmişler balkondan indirmek için    :toothy10: mümkün değil inemezdem  :toothy10:  çok susadım bayılcam artık yan komşum çıktı dolaptan su attı sonrada hortumla suladılar beni   :toothy10: :toothy10: :toothy10:
sonra eşimin dayısı geldi çilingirciylede saat 13:00 falandı eve girdim   :ehi: :ehi: :ehi:
komşularlada ilk günden tanışmış oldum   :toothy10: :toothy10:
çokda bozulmuştum o değilde düğün sabahıydı bide  :toothy10:

:ehi: :k06: :ehi: :k06:ayy çok güldüm.yazık yaa.kızkavrulmuş resmen..hortum olayına bittim zaten..

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:guselce sen tambı komedısın :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»