28 Mart , 2024, 18:17:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ter kokusuna çözüm

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 06 Kasım , 2009, 22:41:46

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kızlarrrrr ter kokusu için bi sitede yazı okudumm karbonat süper ii geliyomus yıkandıktan sonra koltuk altını kurulayıp azcık karrbonat sürüyomusuzz sonraa ter kokusuuu yookkk oluyomusss hemen deniycemmmm :hieyt: :hieyt: :hello2: :muzz:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

βαlκιz

bende duymuştum bunu karbonatlı suyla silmek iyi geliyomuşş neysekii ben fazla terlemiyorumm  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

sekercim ben terliyorum koltuk altım az olsada ter kokuyo ne kadar stick deodarant kullansamda yokk caresi yokk daha kötü sonuc oluyodu benim içinn ama eger bu gercektenn dogruysaa varyaa mükemmell bişi mucizzem olur yani yaa düşünsene sekerim bi misafirlige gitsem yanımda ek badi tası tasıyorumm ya stick işe yaramazsa diyee

Demet_dk

bende o konuda çok takıntılıyım kokmasamda her dakka roll on sürmek istiyorum

sibel kullandıktan sonra faydası varmı yokmu paylaşırsan sevinirim

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

tabi canımm valla okudugumm herkess cok memnun yarın hemen deniycem yanlız söle bişi var yaa bu kabartma tozlarıyla karbonat ayrı dimi

Balböceği

Demet_dk

Alıntı yapılan: :)  sibel  :( - 06 Kasım , 2009, 23:51:46
tabi canımm valla okudugumm herkess cok memnun yarın hemen deniycem yanlız söle bişi var yaa bu kabartma tozlarıyla karbonat ayrı dimi

evet canım kabartma tozu ve karbonat ayrı

krizantem84

bunu duymam cok iyi oldu valla bende yaparim ama demetcim ikiside ayni isi yapiyor kabartiyor :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canımm ikisi de kabartıyo ama kabartma tozu nda ek maddeler varmıs

Demet_dk

kabartıyo ama farklı mesela karbonatla ağzını temizleyebiliyosun ama kabartma tozuyla temizlenmiyo  :ehi:

ben deniyorum şuan bakalım aksama kadar nasıl olacak  :dontknow:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

şimdiye kadar nasıl oldu ben yaptımm terlemek içinn apartmandaki merdivenleri indim cıktımm kokmadııı yasasınn normalde az da olsa koku olurdu

Demet_dk

Alıntı yapılan: :)  sibel  :( - 07 Kasım , 2009, 13:46:54
şimdiye kadar nasıl oldu ben yaptımm terlemek içinn apartmandaki merdivenleri indim cıktımm kokmadııı yasasınn normalde az da olsa koku olurdu

işe yarayacak demekki tekrar tşk paylaşımın için :opucuk:

..BahaR●●

İLGİNÇ DOĞRUSU.........

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: Demet_dk - 07 Kasım , 2009, 13:50:03
Alıntı yapılan: :)  sibel  :( - 07 Kasım , 2009, 13:46:54

işe yarayacak demekki tekrar tşk paylaşımın için :opucuk:
rica ederimm canımm ne demekk

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

KIZLARRRRRRRRRRR
BEN BUNU GÜN BOYUNCA DENEDİMM VEEEEEE HİÇÇÇ KOKU OLMADIIIIII  OHHH NE GÜZELL TERLİYOSUNN AMA KOKU YOKKKKK
AYYYY COK MUTLUYUMMM COKKKKKK
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: