BEBİŞLERİMİZ BUGÜN NE YEDİ?

Başlatan miray, 06 Kasım , 2009, 13:45:09

« önceki - sonraki »

miray

benim kızım 16 aylık
bugün sabah kahvaltıda 1 kase tarhana corbası,biraz peynir,1 yumurta sarısı
öglene dogru 1 muz
öğlen 1 kase mercimek corbası biraz haslanmıs patates
aksama dogru krep ve ayran
aksam balık
yatarkende süt içecek  :k06:  :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

sabah bebe bisküvisi pekmez peynir yumurta karışık ondan bundan salatalık domates  :k06:
öglen bebebisküisi meyve püresi karışımı yada yogurt bebebisküvisi karışımı
ögleden sonra süzme mercimek çorbası aralarda muhallebi prinç unu falan hazır kaşık mamaları falan
akşam biz ne yersek yemeklerin suyuna bebek ekmegi dograyıp veriyyorum
hergün böyle şeyler işte mamayı kestim mama sadece yatmadan önce veriyorum bir defaya mahsus mama olayımız bitti çok şükürr  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

ohh kurtuldunmu mamadan bakalım onlar alışcakmı yokluguna :D valla benımkı sabahları ogleye kadar uyuyor zaten kalkınca da hemen ılk önce her uykudan kalktıgında emziririm..sonra hemen bı kahvaltı bebe büskivisi için e pekmez koyarım yanında peynır yumurta reçel dönüşümlü olarak....sonraaa bugun anneannesı pirinç çorbası yapmış ondan yedı bı tabak..babası danino almış akşam üzeri ondan yedi babasının yanına gıttıgımızde..sonra pirinç unu muzlu ondan hazırladım yedı yattı kaltı sonra kavun suyu verdım..bayaa bi içti..gece agır bişey vermıyom zaten sadece emıyor..gece uyumadan önce aptamil devam sütü verıyom 200ml içiyor bıraz oynuyor sonra cupp gece uykusunaaa :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

mama bugun 3. gün istemiyolar artık alıştılar artık pilav makarna haricinde herşey veriyorum yaa yemek yemeyi ögrensinler sevsinler bol bol havuç suyu meyve suyuda veriyorum ohh acıktım yaa bennn  :hungry: :hungry: :hungry: yemekten bahsettik  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

evet meyve suyu çok önemlimiş bende vermeye çalışıyorum
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

şimdi salatalık kemiriyolar  :ehi: yarında köfte yapcam yerizzz ayyy yerlerrr  :ehi: :ehi: :hungry: :hungry: :hungry:

мiŁenα.

ayyy eltımın oglu gelınce ona elma suyu verıyom coksevıyor

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

07 Kasım , 2009, 15:23:14 #8 Son düzenlenme: 07 Kasım , 2009, 16:15:00 вαℓкız
bugun bizle birlikte kahvaltı yaptılar  :hungry: :hungry:
kahvaltıdan sonra bebebisküvili meyve püresi
sonra yoğurt
az önce şehriye çorbası
akşama kadar uzar gider böylee  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

βαlκιz

az önce köfte yediler buharda pişmiş kabak havuç püresi yediler  meyve suyu içtiler  :hungry:
akşama kadar yeterrr  :k06:

βαlκιz

evde yok bebişler eşim sabah ben uyurken yumurta peynir pekmez yedirdim dedi az önce aradım mandalina yiyolar dedi  :ehi: :ehi:

miray

benimkide pek bişey yemedi bugün o yemeyince ben sinirden daha fazla yiyorum yakın da 100 kilo olcam bu gidişle  :cildir:
sabah biraz kahvaltı etti peynir yumurta falan öglen cok az corba işte bütün gün yediği bunlar
simdi kaynanam aradı balık yapmıs götürdüm bıraktım geldim inş yer
bende geldim kafa dagıtıyorum biraz burda bunaldım iyice buara  :cildir:

βαlκιz

miray

evt canım aynı sitede oturuyoruz o yan blokta
iyi oluyo bazen oraya bırakıyorum işlerimi falan yapıyorum
ama dayanamıyorum hemen özlüyorum kuzumu

DER!N

Doğru düzgün bir şey yemiyor benim kızım ya  :cildir:

Sabah 6da uyandı biriktirdiğim sütümü içti 150ml.

8 gibi bisküvi meyve suyu itikledim zorla

10 gibi meyve püresi

arada uyukladı

1 gibi sebze çorbası yarım kase

3te devamı

yarım kase yoğurt ve şimdi uyuyor

:(

bit kadar yiyor doyuramıyorum  :(