28 Mart , 2024, 11:56:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Pamuk Ellere Sahip Olmak İçin ;)

Başlatan ..BahaR●●, 05 Kasım , 2009, 16:52:58

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

avonun el kremleride pambukk gibi yapıorr.......  :icon_thumright:

βαlκιz

ben elime krem süremiyorummm hayyatta duramam kremlee çok rahatsız oluyorummm bi parça krem deysee 10 kere yıkarımm  :'(
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: oºO BaLkIz Oºo - 20 Kasım , 2009, 12:17:05
lmon çok iş yarıyoo salataya kattım limonun yarısı hemen ellerime sürüyorumm  :k06: :k06: sürüp bekliyorum sonra ılık suyla yıkıyorum ellerimi yumuşacık pammık gibi oluyoo  :ehi: :ehi:
bende yatarken elime yuzume suruyorumm hatta goslerime sikiyorummm daha iyi geliyor  :k06: :k06:

βαlκιz

he bak bende sıkarım gözlerime bembeyaz yapar içini gözlerinin mikro kırarmış ben sıkarım ama uzun zamandr sıkmıyorum bugun aklıma getirdin bak gözlerimin içi sararmış sıkımm
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: oºO BaLkIz Oºo - 20 Kasım , 2009, 21:39:14
he bak bende sıkarım gözlerime bembeyaz yapar içini gözlerinin mikro kırarmış ben sıkarım ama uzun zamandr sıkmıyorum bugun aklıma getirdin bak gözlerimin içi sararmış sıkımm
kirlenmismissss gozunde sarardigini senden duydummm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

gözlerimin beyaz yerlerii sararıyo benimmm  :y25: :y25: :y25: limon sıkınca bembeyazzz oluyooo

Balböceği

Alıntı yapılan: oºO BaLkIz Oºo - 20 Kasım , 2009, 22:01:17
gözlerimin beyaz yerlerii sararıyo benimmm  :y25: :y25: :y25: limon sıkınca bembeyazzz oluyooo
O nasil is eyle cozemedimm  :k06: :k06:

βαlκιz

Balböceği

мiŁenα.

arkonun bogurtlenlı olanı cok guzel kokuyor yumusacık yapıyor

:love9: :love7: :love9:

derbeder

her sabah zaten yuzume nemlendirici surdugumde ellerimde nasipleniyorlar, bu yuzden masaAllahlari var  :love9:  :nazar:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!