Hastaneler , Doktorlar , Doğum Ücretleri Hakkında Bilgisi Olanlar

Başlatan emel.., 15 Kasım , 2007, 09:26:17

« önceki - sonraki »

aysel

özgülcüm allah yardımcın olsun hayatım
Yaşaman gerekiyordu yaşıyosun bu sınavıda aşman bekleniyor
Çok geçmiş olsun bitanem
Kalben hep yanındayız  :flowers:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

duru boncuk

teşekkür ederim ayselcim tabiki buda bir sınav ve bunu geçmem gerektiğine bende inanıyorum allahım isyan ettirmesin umarım  :amin:

dualarınızı eksik etmeyin ben çok inanırım duaların gücüne  :opucuk:

aysel

dualarımız seninle hayatım  :opucuk:
Bu arada ameliyat ne zaman tarihi belli mi canım  ???

duru boncuk

aysel

tubito

özgülcüm geçmiş olsun canım dualarımız seninle

allah yardımcın olsun  :amin:

duru boncuk

çok teşekkür ederim kızlar çok sağolun hepiniz :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emel..

arkadaşlar istanbulda avrasya hastnesi ve memorial hastanesi hakkında bilgisi olan, buralara gitmiş olan kimse var mı?

nihalim

ozgulcum neler olmus oyle ben nıye gormemısım bunları allah allah en son buraya ocakda yazmıssın sonra ne oldu cok gecmıs olsun canım  :y25: :y25: allah ayrdımcın olsun  :amin:

eylülüm

Alıntı yapılan: emel.. - 07 Mayıs , 2008, 10:48:05
arkadaşlar istanbulda avrasya hastnesi ve memorial hastanesi hakkında bilgisi olan, buralara gitmiş olan kimse var mı?
slm emel ben avrasya hastanesinde doğum yaptım sezaryanla çok memnun kaldım doktorum aynı hastande tamer beydi mithiş bir doktor şiddetle tavsiye ederim.hastane güzel bebek hemşireleri çok çok iyi o kadar ilgilendilerki anlatamam sadece bebek doktoru pek konuşmayı sevmiyen bi insandı sanırım pek hoşlanmadım onun dışında heşey güzeldi yenidoğan yoğun bakımıda var yani tam donanımlı diğer bölümleride güzeldir ama doğumda tavsiye ederim   ekonomikte senin için ne kadar önemli bilmiyorum ama diğer hastanelere göre kalitesi ve fiyatı uygun :k06:

emel..

çok teşekkür ederim eylülüm.
ilk tercih memorial ama orası olmazsa diye bir alternatif arıyordum. verdiğin bilgiler çok yardımcı oldu. sağol. :flowers:

TURKUAZ

emelcim hala bir hastane bulamadınmı,karar ver güzelim artık çok düşünüp stres yapma kendine

emel..

:ehi: haklısın tatlım. ben karar verene kadar yaşlanıcam iş işten geçmiş olacak :tongue3:

Şaka bir yana biraz daha vaktim var, biraz daha araştırayım ben. Koskoca sitede  memorial hakkında kimse yorum yapmadı. Endişelenmeye başlıyorum artık ::)

eylülüm

Alıntı yapılan: emel.. - 09 Mayıs , 2008, 15:36:38
:ehi: haklısın tatlım. ben karar verene kadar yaşlanıcam iş işten geçmiş olacak :tongue3:

Şaka bir yana biraz daha vaktim var, biraz daha araştırayım ben. Koskoca sitede  memorial hakkında kimse yorum yapmadı. Endişelenmeye başlıyorum artık ::)
memorial iyi bir hastane bildiğim kadarıyla isim yapmış kaliteli çok lüx bi kere gitmiştim ama doğum bölümünü bilmiyorum hasta ziyRETİNE GİTMİŞTİM seni ilgilendiren kısmı nasıl bilmiyorum bizzat orda doğum yapmış kişiler seni daha iyi aydınlatır tabikii :dontknow: :D

emel..

evet canım aynı fikirdeyim. o yüzden özellikle memorial diye sordum  ama galiba orda doğum yapmış kimse yok buralarda  ??? ??? ???